Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy "elvileg"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy "elvileg" jó pasi vagyok és mégsincs barátnőm?

Figyelt kérdés

17 éves elég jó alkatú srác vagyok (többek szerint), enyhe kockahas és nem cérnavékony karokkal. Mondják, hogy jól nézek ki és jófej/aranyos vagyok, mégsincs barátnőm. Nem tudom miért, de soha nem volt szerencsém a csajoknál, pedig mindent megkapna tőlem amit el tudna képzelni. Hűséges vagyok, imádnám, és mindent megadnék neki, de nem tartom magam papucsnak sem. Egyszerűen simán lehetnék egy álomférfi akár melyik nő szemében, de odáig mégse jut el a dolog, hogy erről meg is győződjenek. Persze csak ha egy olyan ember az "álomférfi" aki hűséges és szereti a párját. Még az ágyban se vagyok önző, mert imádom kényeztetni a lányt és csak másodlagos az én szükségletem. Már az is öröm számomra, ha látok egy nőt élvezni.

Ez most az előző állításom cáfolásának tűnik, de csak egy lány volt akivel eljutottam a pettingig, de mégse lett hosszútávú a dolog (nem kell félreérteni, még szűz vagyok). Egyszerűen a nőket tartom a világ legnagyobb kincsének, de ez a többesszám hamar átváltana E/3-ba ha lenne egy lány aki legalább annyira szeretne, mint én őt.

Miért van ez velem?


2008. aug. 3. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túlliheged kicsit a dolgot, és nagyon rámászol az éppen aktuális lányzóra, túlságopsan 'körbeugrálod'. Lazíts kicsit, viselkedj természetesen, mert a túlzott 'kiszolgálás' elriaszthatja a lányt.
2008. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem stimmel a hozzáállásodban, amit nem írtál le, de csak te tudhatod.

Szükség volna még egy kis önismeretre.

Az ilyen balszerencsék nem véletlenül történnek, meg kell tanulni figyelni a jelekre.

Vagy azt hiszed, hogy csak a véletlenen múlott, hogy ilyen hamar elhagyott minden lány, akinél próbálkoztál?

2008. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első kommentelő mond valami...amúgy amit nem írtam le az az, hogy nem nagyon viszem túlzásba a bulizást. Egyszerűen nem nagyon bírom a tömeget. De pl nem hiszem el, hogy zpbe ne tudnék összejönni valami ari csajjal. Sokszor voltam már, de nem volt semmi, igaz nem is mertem odamenni egyhez sem. Mert aki ottvan az vagy bandában van, vagy hapsija van.
2008. aug. 3. 20:22
 4/15 anonim válasza:

hát ha félénk vagy, akkor ismerkedj neten


járj házibulikba, ahol mindenki legalább félismerős


találj lányokat a hobbijaidon és érdeklődéseiden keresztül, ahol könnyen van közös téma


vagy csekkold a haverjaid húgait xD


amúgy meg ne veszítsd el a saját egyéniséged a csaj imádata miatt, mert ha csak kiszolgáló és "tükör" vagy a számára, az csak kényelmes neki, de megunható!


sok szerencsét!

2008. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ismerősöm aki házibulikat csinálna vagy aktívan járna. Neten ismerkedek, de kezdme nagy fasságnak tartani. Beszélgetni egy lánnyal több napot és nem is biztos, hogy akarja a talit...fárasztó és időpocsékolás..jó, ki kéne mozdulnom de hova?
2008. aug. 3. 20:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is kb. ugyanebben a helyzetben vagyok, úgyhogy én is várok ide valami jó tippet.
2008. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy túl vállogatós vagy? velem is ez a helyzet.

Vagy félénk vagy, ez is a helyzet velem is :D

több alkohol és oda mész bárkihez, de vedd észre időben a lehetőséget.

Bocs ha marhaságot írtam nem olvastam el a kommenteket.

2008. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is öntelt vagy. Ezért nincs barátnőd. Úgy reklámozod magad, mint egy márkás mosógépet, telefont, sütőt, vagy akármit...
2008. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 17 évesen még nem maradtál le semmiről.Tök jó, hogy ilyen a hozzáállásod, csak maradj is ilyen.A szórakozóhelyeken valóban nem jó ismerkedni, ha csak nem futó kalandot akarsz.A net beválhat, nekem bejött egy éve vagyunk házasok :) Amúgy a mai csajok ugyanúgy későn érnek mint a fiúk, ezért hát nem olyan egyszerű velük.Jó partenert, aki társ is tud lenni, pedig mindig nehéz keresni. Kitartást és sok sikert!!!
2008. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért amit írtál, hogy elvileg vagy jó pasi. Viszont neked gyakorlatilag kéne jó pasinak lenned. Sokkal kevésbé fontos az hogy külsőre mennyire vagy jó, mint az hogy milyen az egyéniséged. A csajokról a bugyit dumával is le lehet szedni. Én nem vagyok jó pasi szerintem, mégis le tudom imádkozni róluk azt a tenyérnyi leplet. ;) Szerintem.
2008. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!