Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, ha a lányt/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha a lányt/nőt "elhalmozzátok" ajándékkal?

Figyelt kérdés

Minden találkozáskor kap valami apróságot (csoki, chips, üdítő, meghívom enni), adtam neki kölcsön pénzt az új iphonjára, mert volt egy jó vétel, de neki nem volt annyi pénze (most kezdett dolgozni).

Tegnap estig nem is volt semmi problémánk, de akkor találkozott egy barátnőjével és utána fejemhez vágott dolgokat, hogy ez nem normális hogy ennyire kedves vagyok hozzá... változnom kellene :O


2014. júl. 15. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
baj hát, még megszokja.
2014. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen. "Mindent csak mértékkel."
2014. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
te vagy az pénzeszsák??
2014. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös, akkor nem baj. Ha csak ő ad neked, és még vissza sem utasítja, akkor az is baj. Erre az sem kifogás, hogy nincs pénze, mert max egy rajzzal, vagy egy ebéddel meg kéne lepnie téged.
2014. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Elnézést, elírtam javítom:


"Ha csak te adsz neki, és még vissza sem utasítja, akkor az is baj"*

2014. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nem értem miért baj ez, szerintem ez aranyos gesztus..
2014. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Változz: követelj 50%-os kamatot, és verd meg, ha nem perkál 1 héten belül
2014. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez túl sok.
2014. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ő is meghívott fagyira, fornettire, energia italra, teára, rágóra... Igaz hogy apróságok, de nem ezek is jól esnek és nem is várok el nagy dolgokat...
2014. júl. 15. 20:44
 10/17 anonim ***** válasza:

olvad el ezt a könyvet:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

az 5 szeretet nyelvről szól, hogyan fejezd ki a szereteted a másik iránt...az ajándékozás pont az egyik szeretet nyelv...de nem biztos, hogy a lány ebből azt érzi, hogy szereted! én pl utálok ajándékot kapni és ha valaki 2-3 találkánál adna ajándékot visszaadnám neki és megmondanám, hogy NEM kell!


21F

2014. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!