Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vétettem? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vétettem? Minden barátnö válaszol erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

A barátommal összevesztünk, szakitott velem mert nem válaszoltam egy kérdésére. Kissé féltékeny tipus, de nagyon szeretjuk egymást úgy voltunk vele, hogy sosem akarjuk elveszíteni a másikat.A féltékenysége onnan indul ki, hogy csak fiú haverjaim vannak, es velük sokszor elmegyunk csak dumálni,cd-t cserélni vagy meccset nézni.Egy ilyen talim után lett mérges amikor megkérdezett mit csinaltam anap én elmondtam neki hogy az egyik haverommal taliztam, és mivel Ö nagyon kiváncsi tipus, megkérdezte hol voltam a haverommal és én erre nem feleltem mert nem szeretem hogy mindent tudni akar.

Szerinte nem vagyok elég komoly, változnom kéne (amit én meg is tennék érte, de még idöt sem adott rá) és az én hibám mert ez normális kérdés, erre minden barátnö válaszol...

Most ugy van velem hogy csak haverom akar lenni ahhoz képest ugyanúgy felhív, elhív helyekre stb. De sajnos már túl közel van hozzám és én nem tudom elengedni. pedig maganak kéne rájönnie a dolgokra. Már szakitottunk, vagy Ö vagy én de a végén mindig rájövünk hogy rossz a másik nélkül, de talán ez sem fog sokáig igy lenni ha ilyen rosz barátnö lennék....

segitsetek válaszaitokkal :(


2008. aug. 3. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a szitu nálunk is. A barátnőmnek csak fiu haverjai vannak állandóan fiuk veszik körül, én meg nagyon féltékeny tipus vagyok. Valamelyik nap megkértem hogy adja ide a telefonját(nem ellenőrizni akartam, csak megnézegetni a képeket stb..) nem adta. Nagyon rosszul esett, nem tudok már ezek után bízni benne, 1 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem őt de sajnos vége lesz:( A bizalom miatt mindig veszekedünk, szinte minden nap. Szerintem próbáld meg elengedni, mert ha nincs bizalom úgy sem lesz jó vége. Tapasztalatból mondom! Jah és nem csak veled van a baj! Nem illetek össze ennyi az egész. Neked olyan barát kellene aki nem ennyire féltékeny, eltűri hogy állandóan fiukkal vagy, elmész velük mindenhova (előre szólok nagyon nehéz lesz ilyet találni). Neki meg olyan lány aki szinte csak vele foglalkozik, és nem barátai vannak, hanem barátnői. De szeretnék változtatni a barátnőmön...Mert nagyon szeretem. De sajnos nem tudok változtatni rajta, és folyamatosan csak szenvedek, félek hogy nem csak barátság van. Annyira imádom pedig, óriási csalódás hogy nem lehet velem örökké :( nem menne:( Sok sikert, és ami menthető azt mentsd!
2008. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen...Minden barátnő válaszol, ha a párja megkérdezi hogy mit csináltál éppen egy másik sráccal. Sajnálom, ez tényleg nagyon gáz hogy nem válaszoltál. Én szó nélkül elmentem volna, nem tudtalak volna utánna megcsókolni, mert ugye ilyenkor minden pasi a legrosszabra gondol.......
2008. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, megértem a barátod hogy mérges lett.Szerintem ezek amiket ő érez már csak utórezgések,sose tud teljesen megbízni benned a "haverok" miatt, én se tudnék járni olyannal, akinek csak ellenkező neműek a spanjai, szétvetne az ideg, vajon mit csinálank mikor taliznak stb...Szerintem belefáradt az idegeskedésbe, amikormeg nem válaszoltál neki, az volt az i-re a pont.
2008. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat nem abból áll, hogy húú de szeretitek egymást és ennyi. egy kapcsolat alapja a bizalom, ha nem tud benned megbízni akkor miért is jártok???? nekem is szinte csak fiúbarátaim vannak, és nekem a fiúm ne akarjon már mindent tudni, mert lehet valaki kíváncsi de attól még hogy nem mondasz el neki vmit nem azt jelenti h megcsaltad. ha nem bízik meg benned akkor ennyi
2008. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat rengeteget segitettetek, minden kérdésemre válaszoltatok :( az elsö válaszolonak külön köszönet ;)
2008. aug. 3. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nincs mit titkolni, akkor miért nem válaszoltál? Megérte?? Csak egy kérdés, ha nem játszol nyílt lapokkal, akkor ne csodálkozz, ha nem kellesz neki, nekem sem kellenél. De majd, ha komolyodsz...
2008. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!