Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha a párod így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha a párod így felelne egy ilyen kérdésre?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem,hogy ki volt a legnagyobb szerelme eddig,és erre azt felelte,hogy nem mondom el,már régen volt és bonyolult.

Téged is rosszul érintett volna? Mert engem nagyon,hogy nem azt mondta,hogy te vagy a legnagyobb szerelmem... Már több mint egy éve együtt vagyunk.


2011. nov. 5. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt mondanám: Oké
2011. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
szerintem nem érdemli meg hogy foglalkozz vele... mert igazán hazudhatott volna, főőleg egy ilyen kérdésben.
2011. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

F@sznak kell ilyen sz@r kérdéseket feltenni???

JAAA! Hogy legyen min durcizni...

2011. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy csak húzni akarja az agyadat :D Cukkolni akar szerintem. "Nem mondom el, már régen volt" ez nem tűnik valódi válasznak :D
2011. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
hát vannak olyanok akiknél ki tudja, hogy a szavának melyik része a cukkolás... az én párommal is így van.
2011. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De az volt,mert tök komolyan a képembe vágta,és hogy ne is kérdezzek róla. Szerinte félre érteném ha tudnám ki az.:/
2011. nov. 5. 16:49
 7/16 anonim válasza:
nem tudjátok, hogy München- Győr útvonalon mennyibe kerül a vonatjegy? mert ahol néztem mindenhol mást írnak az árral csapcsolatban
2011. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a kérdés, amire nem létezik jó válasz. Ha:

1) azt mondja te vagy az, akkor megkapod azt a választ, amit ELVÁRSZ tőle, szóval nem történik semmi, nem leszel boldogabb tőle stb.

2) azt mondja te vagy az, de te elkezdesz tovább kérdezősködni, mintha nem hinnéd el, mert

a) további bókokat vársz tőle

b) tényleg nem hiszed el

c) csak kicsit húzni akarod az agyát

Ebben az esetben vagy te, vagy ő valószínűleg meg fog sértődni. Te akkor, ha nem fogja folytatni a játékodat, nem ecseteli miért te vagy a legnagyobb szerelme stb. Ekkor azt fogod hinni, hogy ő csak azért mondta, hogy te vagy az, mert nem akart veszekedést, viszont legbelül nem is így gondolja. Ő pedig azért sértődhet meg, mert te nem hiszel neki, vagy mert te megsértődsz azon amiket az előbb leírtam.

3) azt mondja nem te vagy/voltál az, amin te megsértődsz, ahogy a kérdésben is leírtad.


Mondd csak kedves kérdező, te melyiket választanád?

2011. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta volna hogy te, az meg nem lett volna őszinte. Az a kapcsolat nagy nyomot hagyott benne, de ez a válasz nem jelenti azt hogy ne lehetnél te a párja. Baromság ilyeneket kérdezni, mert egy válasz van és ha nem az amit vársz akkor csak a balhé van.
2011. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Én azt feleltem volna, hogy "NEM ENGEDTEM MEG, HOGY KI GYERE A KONYHÁBÓL!!! ÉS MOST CSINÁLJ NEKEM EGY SZENDVICSET, NÉMBER!!!"
2011. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!