Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha a párod így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha a párod így felelne egy ilyen kérdésre?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem,hogy ki volt a legnagyobb szerelme eddig,és erre azt felelte,hogy nem mondom el,már régen volt és bonyolult.

Téged is rosszul érintett volna? Mert engem nagyon,hogy nem azt mondta,hogy te vagy a legnagyobb szerelmem... Már több mint egy éve együtt vagyunk.


2011. nov. 5. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az első igazi szerelmét sosem felejti el az ember(lehet,hogy a barátod is arra gondolt,mikor ezt mondta),de ettől még téged szeret,hisz veled van...és szerintem igaza volt az egyik válaszolónak,hogy erre a kérdésre nincs jó válasz.
2011. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 190 centi volt, de tolószékbe került....
2011. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mit csinálnéék... visszamennék vajat köpülni.
2011. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező de ez neked miért fáj? Általában igaz, hogy a legelső szerelem szokta a legmélyebb nyomot hagyni az emberben, hiszen ez még teljesen őszinte, önzetlen szerelem. Aztán ha valakinek összetörik a szívét, már sosem fog ugyanúgy, ugyanolyan nyíltsággal és rajongással és önzetlenséggel szeretni. Ettől FÜGGETLENÜL biztos vagyok benne hogy nagyon szeret téged, szerelemmel, de első szerelem csak egy van
2011. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én sem szerettem minden barátomat ugyan annyira. Volt akit jobban, volt akit kevésbé.

A legelsőt máig nem tudtam elfelejteni.

20/L

2011. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha egy lány ilyesmi kérdéseket tesz fel, az azért van, mert nem figyelnek oda rá eleget a férfiak! Ha szinte semmilyen módon nem mutatja ki a srác, hogy szereti, akkor igen is ezek lennének a helyén való kérdések, amire igenis lehet lehet normális választ adni, az őszintét!


Kérdezőnek: Szerintem rendes volt a barátodtól, hogy őszintén megmondta, még akkor is, ha nem ezt akartad hallani. Valószínűleg még nem tette túl magát a dolgon, lehet, hogy "lezáratlan" kapcsolat, amikor csak valami veszekedésből hirtelen továbbálltak. De az is lehet, hogy több időre van szüksége, hogy teljesen a "tiéd" tudjon lenni.


Én megpróbálnám kideríteni a dolgot, az is lehet, hogy úgy értette, hogy előtted kit szeretett a legjobban.

2011. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!