Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek úgynézki terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek úgynézki terhes vagyok a párom meg megcsal?

Figyelt kérdés
holnap csinálok tesztet, múlthónapba nem jött meg msotsem gyógyszert szedek lehet terhes vagyok nő a hasam émelygek (minden terhességi jelem megvan) kiderült hogy a párom megcsalt nem ő mondta el levelet olvastam( nem kutattam utána csak megbeszéltük hogy egyik netes játékon küldözgetemheyette a meghívókat) nem tudo mmit csináljak seítsetek
2008. aug. 3. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megcsal akkor mondd el neki h terhes vagy.

Megszeretnéd tartani a gyereket????

Mert ha csal nem fog veled maradni:(

És egyedül felnevelni egy gyereket nagyon nehéz

Üljetek le minnél elöbb és beszéljétek ezt meg.

2008. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudja hogy úgynézki gyereke lesz! nem tudom hogy megtartanám e ki vagyok teljesen borulva nem tudom mit tegyek!
2008. aug. 3. 13:23
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Elsősorban nyugodj meg és próbáld tisztán látni a helyzetet!

Az első és legfontosabb, hogy derüljön ki terhes vagy e. Bár ez őtőle független kell legyen. Aztán derüljön ki mit is érzel a fiú iránt igazán. Sose felejts el egy alapszabályt, hogy azzal hogy megbocsájtasz, megbocsájthatóvá teszed számára a megcsalás tényét, és újra megteszi majd.

Ezeket tisztázd le magadban és kiderül hogy TE mit is szeretnél. És utána jön ő, hogy ezt megbeszéljétek. A gyermek lehet hogy nem a legjobbkor jönne éppen, de semmiképpen nem lehet döntő szempont!!! Elsősorban azt döntsd el, hogy kell e ez a fiú, és ettől függetlenül hogy kell e ez a gyermek. Utána hozhattok egy közös döntést.

2008. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! szívem szerint megtartanám a csöpséget ha van csak egyedül nem tudnám fölnevelni és nehéz lenne utána párkapcsolatot is találni főleg ha esetleg szétmegyünk és a gyereket látni akarná és beszálna a nevelésébe mert most ha új életet kezdeknem tudom hogy menne ez! kivagyok nagyon borulva!
2008. aug. 3. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Magadra vess, védekezni kellett volna! Gondolom nem volt tervbe véve még a baba.
2008. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
olvassd már el hogy gyógyszert szedek mielött leordítasz
2008. aug. 3. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Ne foglalkozz vele, ez nem tanács volt csak irigység az illetőtől!

Figyi én azt javaslom, mint ahogy irtam fentebb, hogy minél előbb tudd meg terhes vagy e, mert addig kár ezen gondolkozni. De ha az is vagy SEMMIKÉPPEN SE A GYEREK TARTSON TITEKET ÖSSZE! Ezen nagyon gondolkozz el, mert később a saját és a gyereked életét is megkeseritheted ezzel.

2008. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha egyszer megtette, máskor is megteszi. a bizalma elúszott...


szerntem nem érdemes már az a kapcsoalt. Bocsi, hogy ezt mondom, de nem érdemel meg Téged a srác.


Szüleiddel milyen a kapcsolatod? [ha szabad tudnom] mert ha jó, akkor talán az is lehet,hogy hazamséz a szüleidhez ;)


aztán mesélj, ha van valami fejlemény!! hajrá ;)

2008. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül teszi meg valaki másodszor is...ha szimplán a sexet jelentette számára és még szeret téged akkor ez normális emberek módján megbeszélhető..ha már érzelmeket is táplál a másik személy iránt...akkor nagyon megfontolandó hogy ebblő a kapcsolatból bizony ki kell szállni különben lehetséges h betölthetnéd a szerencsés 2. helyet..

Minélelőbb írj hogy mi lett a teszt eredménye...ha pedig már tényleg biztos akkor mérd fel h mind2 lehetőség milyen következményekkel járna...ha elveteted :a lehetséges lelki következmények , ha megtartod :további párkapcsolatok...valamilyen kötődés a gyermek apjához

2008. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet negatív lett de még mindig nem jött meg szoval fogalmam nicns ost mivan lehet kéne mégegy tesztet csinálni! hát a párom tagad mindent azóta a csajjal beszéltem én vagyok mindenért a hibás!
2008. aug. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!