Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy álljak bosszút valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút valakin, aki megcsalt?! Mi fájna neki a legjobban?

Figyelt kérdés
Szakítani akartam, vele mert megint közbe jött egy csaj... állítja, hogy soha nem volt semmi.. amit el is hiszek, mert a csaj vmi botrányos. Az oké, hogy vele nem volt semmi..,de vannak mások is... Megérdemli , hogy szenvedjen, ha tényleg úgy "szeret", ahogy elmondja??
2010. jan. 7. 14:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Éppen megpróbálhatsz bosszút állni, de ha otthagy a pi***ába akkor ne csodálkozz.
2010. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legnagyobb bosszú a közöny (tapasztalat). Ha azt látja, hogy dühös vagy rá, még az is jó, mert érzi, hogy megérintett téged valahol... Ha viszont totál közönyt lát, és hogy tökéletesen elvagy nélküle, sőt, boldogabbnak is lát, azt a férfiasságának kudarcaként éli meg, ennél rosszabb nincs is, és előnye, hogy te kimondottan nem csinálsz semmit, a szenvedést már ő okozza magának ezzel.
2010. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Csak azér mer te rosszul érzed magad ezért másnak is szenvednie kell? attól neked mennyivel lesz jobb? visszakapod a pasid? és ha véletlenül igen akkor az kinek jó, ha má te se szereted meg ő se téged? inkább csinálj valamit amitől jobb lesz neked de másnak nem lesz rossz... pl engem mikor valami rossz dolog ér akkor utána csinálok valami jót és lesz@rom hogy mi történt, a legjobb dolog az volt amikor egy rossz dolog után megtanultam zongorázni például és most má örülök is neki hogy az a rossz dolog megtörtént... ne állj bosszút ha nem téged szeret akkor ne kényszerítsd
2010. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem ne mondj neki semmit..

Amikor látod hogy ott van nem messze tőled, akkor menny egy fiúhoz és beszélgess vele..Egy darabig ne is szólj hozzá, mintha levegő lenne,legyél mindig vidám.Elöbb utóbb rá jön hogy hibázott..Ha nem akkor egy érzéketlen ***********...

2013. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!