Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen amikor valaki szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen amikor valaki szerelmes?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha találkozol vele olyan mintha elszívná előled a levegőt, ha meglátod azt várod h megérintsen vagy csak hozzád szóljon!!! Lélekben kiegészítitek egymást!!!
2008. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
A barátom ölében ülök, és megkérdeztem, hogy elmondjuk e milyen, és igen a válasz. És a te kérdésedre a válsza: TÖK JÓ:) És kaptam egy puszit. Szerintem ezzel mindent leírtam:)
2008. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Amugy a második válaszadó vagyok... És hülyeség amit elöttem írtak, mert amikor velem van a szerelmem, nem kezdek fulladozni. ..:@
2008. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megmondom én: elveszti a maradék realitás érzékét is. Meg mindenről azt hiszi h űberfasza!
2008. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyfolytában csak rá tudsz gondolni..keresed a társaságát...mikor megérit bizsergést érzel vagy nagyon jooo érzést....és még sok más dolog.
2008. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

mikor valakivel talalkozol, es ha nem vagy vele akkor mindenben ot keresed, allandoan Ra gondolsz, borzasztoan hianyzik...mikor megolel kulondleges erzes...mikor megcsokol beleremegsz...ha azt erzed vele szeretned leelni az egesz eleted....es nem akarsz nelkule letezni...

"boldogga az tehet aki boldogtalanna is"

2008. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
amikor szerelmes vagy akkor csak vele akarsz lenni a hét minden napján, a nap minden percében. Semmi más nem érdekel csak hogy láthasd ismét...nem találod a helyed a nagyvilágban nélküle és azon gondolkodsz, hogyan bírtad ki nélküle addig a pillanatig amíg meg nem ismerted.Bárhova mész, bármit csinálsz rá gondolsz...az érzés pedig leírhatatlan..
2009. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!