Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem áll mellettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem áll mellettem egy igen nehéz dologban, már is végetvetne a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A párom szülei már egy ideje keresztbe tesznek nekem, mert féltékenyek rám... Àllítólag élösködöm a fiukon, de ez nem igaz. Más dolgok is vannak még a háttérben.Odáig fajult a dolog, hogy azt mondták felbérelnek egy embert és "nekem annyi"(külföldön élek)és az egész családomat az utcára juttatják... A párom nem hisz nekem csak nevet az egészen, de a szülei minden héten zaklatnak és fenyegetöznek és nem tudom bebizonyítani, de a bizalom alap, nem? Hogy lehet ilyet nem elhinni? Mit tehetek még? Az én családom megtiltotta ezt a kapcsolatot és én sem akarom az ö anyjával tartani ezt az o"rült viszonyt.Létezik egyáltalán ilyesmi én el sem hiszem...
2008. aug. 1. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést a kérdésben szereplö MÀR helyett, MÀS!
2008. aug. 1. 22:19
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem hisz Neked a párod, akkor vedd fel a drága mama hangját, amikor fenyegetőzik (mobilokon van ilyen lehetőség) és mutasd meg a párodnak. Ha ezek után sem Neked hisz, akkor lépj le, sosem fog kiállni Melletted, amíg él az anyja.
2008. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi nálunk is hasonló szituk voltak nem állt ki mindig a párom mellettem sokszor az anya,meg a testvére párját fogta.De meg változott a helyzett én megmondtam neki hogy lépek ha nem nekem hisz vagyis nem az én pártomat fogja!Azt megmondta a kedves édes anyának hogy szálljon le rólam.Hála isten azóta békén hagy az anyós!
2008. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vedd fel amikor fenyegetnek és játszd le a pasidnak. ha ettől sem változik a véleménye, akkor lapátra vele.
2008. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínüle többet nem hívnak... De zavar hogy a párom nem állt mellettem. Vagy már is így reagálna és nem szegülne ellen a szüleinek?
2008. aug. 2. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!