Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 1hónapja és én nagyon féltékeny tipus vagyok és ő olyan pasi aki szeret bulizni és csajozni.És elég sok csaj ismerőse van és elég sokat találkozgat velük nem mondtam még neki de am nagyon féltékeny vagyok.Nem adott rá még okot de elég sok csaj hajt rá.meg elég sokat lóg a barátnőivel...
2008. aug. 1. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Nézd vagy a bizalom... Vagy keress olyan pasit magadnak, aki nem csajozós. DE alapból nem jó ha féltékeny vagy. A szerelem alapja a bizalom.

Mellesleg beszéltél vele erről? Próbáld ne birtokolni, egyszerűen csak szeressed. Lehet ő ennyire társasági ember, idővel biztosan el fog vinni bulizni, ahogy megsimer és bemutat a baráti / bulis körének is.

Amúgy meg szervezzetek sok közös programot amikor csak kettesben vagytok.

2008. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
A helyedbe én is féltékeny lennék.Nem lehet hogy csak azért megy nélküled bulizni hogy tudjon becsajozni?volt nekem is hasonló esetem, hittem neki de egy idő után jó ismerőseimtől visszahallottam hogy csajozgat a hátam mögött.na ennyit a megbizható pasikról.Ha egy pasi is vmi okot ad a féltékenységre azt kell engedni csajozni, hiszen van millió egy pasi, nem kell olyannak hinni aki nem megbizható.Meg hogy nem mentek együtt bulizni?nem azért vagytok együtt hogy buliba is jól érezzétek magatokat együtt???vagy csak otthonra kellesz neki?szerintem légy óvatos és gondolkozz el ezen.sok sikert
2008. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom,hogy féltékeny vagy.Meg tudom érteni,valószínű nekem sem tetszene ez így,ha a pasim ezt csinálná.Vagy megbeszéled vele,hogy fogja vissza a bulizást vagy vigyen el téged is,mikor ő megy.Ha továbbra is ezt csinálja,hogy nélküled jár el,akkor lehet mást kellene keresned,egy olyat akiben jobban meg tudnál bízni és nem kellene állandóan féltékenynek lenned mellette.Mert ez hosszútávon semmiképpen sem jó.
2008. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mit mondjak, mielőtt összejöttem a párommal neki volt egy másik kapcsolata... és mi csak haverok, barátok voltunk. mindig találkoztunk stb.. és egymásba szerettünk. már több mint 1 éve együtt vagyunk. azt hozzá kell tennem h a volt b.nője nagyon hanyagolta... szóval vigyázz nehogy ugyan ez történhessen. :)
2008. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!