Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 1hónapja és én nagyon féltékeny tipus vagyok és ő olyan pasi aki szeret bulizni és csajozni.És elég sok csaj ismerőse van és elég sokat találkozgat velük nem mondtam még neki de am nagyon féltékeny vagyok.Nem adott rá még okot de elég sok csaj hajt rá.meg elég sokat lóg a barátnőivel...
2008. aug. 1. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egy bizonyos határig normális,mert miért ne féltenéd azt akit szeretsz...főleg ha sokat lóg csajokkal,sokat foglalkozik velük...én hasonló helyzetben vagyok,csak én már a betegesen féltékeny kategóriába vagyok besorolható...
2008. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én még nem de ha így folytatja:S
2008. aug. 1. 13:21
 3/14 anonim ***** válasza:
nálunk közel 2éve megy ez..csajokkal dumcsizik msnen,itt ott amott....:S tudom mit érzel...
2008. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj h ő rendszeresen talizik is velük meg mindig más csajokkal megy el bulizni:( azt mondja h haver barátnői de hát....:(
2008. aug. 1. 13:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Idefigyelj, én most írok úgy is egy választ, hogy nem a Te konkrét esetedre.

Azt gondolom, hogy a féltékenység egy bizonyos fokig normális dolog, és baj, ha egy picit sem az valaki!

De nézz szembe vele, hogy valójában birtoklási vágy, és nem jó dolog.


A Te ügyedre válaszolva: nem a pasid a fontos neked, hanem a csajok. Próbálj meg rá figyelni, és benne bízni. Őt tartsd fontosnak, és ne azt, hogy csaj barátai is vannak... Hidd el, ezzel csak elüldözöd. Ha bármi apróbb okot ad, akkor gyanakodj. De egyenlőre csak élvezzétek az együttlétet.

2008. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
értelek! kérd meg h hadd ismerd meg a havejait,járjatok együtt bulizni! akkor látnád h tényleg csak úgy néz rájuk mint hülye haverokra,vagy mint csajokra!!
2008. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát már emlitettem h elmehetnénk együtt is bulizni de mondta h nem szeretne még velem bulizni.

Meg nem szoktam neki mondani h ne menjen egy szót sem szólok.

hagyom had menjen meg nem hívogatom meg semmi sem csak zavar.

2008. aug. 1. 13:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hát mi az h te nem mehetsz???:D akkor én is kiakadnék ha elmenne velük és nekem meg megmondaná h nem mehetek!
2008. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nah ismerős sztori.

A barátnőmet tavaj összehoztam egy iszonyat jóképű pasival.Csakhát a barátnőm előtt is volt sok barátnője meg rengeteg lány "haverja" van.Sajnos később kiderült hogy kár volt össze hozni őket mert a pasi nagyon cajozós típus és minden lányra szemett vetett (Egyszer nálam is próbálkozott)

Egyszer véletlenül megláttam az utcán hogy egy másik csajjal akivel állítólag haverok ölelkeztek ,csókolóztak és a többi.A barátnőm nem akart nekem hinni csak akkor hitt nekem amikor a pasi dobta és mindenkinek még a haverjainak is azt adta be hogy a barátnőm szakított vele. Jóban vagyok az egyik legjobb haverjával és onnan tudok egy csomó infót a pasiról.De a lényeg nem hűséges.Előtte is meg után is minden nap másik lánnyal sétálgatott kézen fogva az utcán :S

Hát remélem nálad nem így lesz a helyzet.De ha fiatalok vagytok akkor ne számíts rá hogy komoly kapcsolatotok lesz ha már előtted is nagy csajozós volt meg talán most is.

2008. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát az én pasimnak is rengeteg bnője volt de nekem is sok pasim de rá rengetegen hajtanak köztük unoka tesom is:(

Akiben nagyot csalódtam ez miatt.Hát 23éves de nem nézki annyinak 18nak néz ki kb nagyon baba arca van.

2008. aug. 1. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!