Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem nem biztos hogy szeret?!

Figyelt kérdés
Van egy pasim 1hónapja de már 1éve ismerjük egymást én nagyon szerelmes vagyok és ezt ki is mutatom de ő nem hinném hogy az találkozunk rendszeresen meg elvagyunk de valahogy nem érzem azt h ő szeretne.Meg rengeteg lány barátja van és ez engem nagyon zavar de ezt nem mondtam neki mert félek azt mondja h mien féltékeny vagyok ezért nem is mutatom ezt ki de mikor tudom h valaki mással van annyira fáj:(Segítsetek mit tegyek???
2008. júl. 31. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha összejött veled, akkor csak érez valamit. És ne feledd, hogy mielőtt összejöttetek, te is "csak" egy barát voltál neki, mint most a többi lány. Szerintem beszéled kellene vele, hogy zavar, hogy ennyit van lányokkal, lehetne kevesebb időt is. És mond el neki, hogy szereted. Akkor vagy ő is elmondja, hogy szeret, vagy még idő kell neki. Lehet, hogy ilyen téren kicsit zárkózott. 1 hónap még nem sok idő, attól függetlenül, hogy előtte barátok voltatok.
2008. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már beszélgettem vele és emlitettem hogy szeretem de ő erre nem reagált semmit mintha semmit sem mondtam volna:(

Pedig nagyon szeretem bármit megtennék érte meg ő is érez de szerintem nem szeret ugy ahogy kéne:(

2008. júl. 31. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem férfiből van és nem bizta úgy mutatja ki a szerelmét,ahogy azt te szeretnéd.Próbálj meg vele több időt tölteni és mindig kimutatni a szereteted,ha valami jelét adja a viszonzásnak,akkor nincs semmi gond.Max a hiúságát legyezgetik a barátnői.
2008. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!