Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik valaha ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha ez az érzés?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja szakított velem a barátom! Nem voltunk sokáig együtt és talán nem is voltunk annyira szerelmesek egymásba!(többek között sztem ezért is lett vége)Próbálom elfelejteni több kevesebb sikerrel de néha mégis fáj és hiányzik! Mit tehetnék ellene? vagy ez egyszer elmúlik magától?

16/L


2010. jan. 3. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi elmúlik. És majd jön az új szerelem, ami ennél sokkal nagyobb és jobb lesz. Aztán egyszer annak is vége lesz, majd jön egy újabb. Egészen addig, míg az igazit meg nem találod. Ha pedig ő megvan, akkor minden korábbi fájdalom szinte semminek sem fog tűnni.
2010. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen elfog múlni :) menj bulizz, szórakozz, találkozz barátokkal, ne fordulj be és meglásd jobb lesz! :) próbálj meg nem rá gondolni, tudom nehéz.. de ha rá gondolsz jusson eszedbe az, h találsz egy jobbat, aki majd érted él és lesi minden kivánságod, s lábaid előtt hever :)
2010. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ő pedig csak irigykedik majd h kit is veszített el :) 20:55ös voltam és remélem tudtam segíteni.. vagyis vmi olyamit :)
2010. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

és segítettél 20:55ös! :)

2010. jan. 5. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
igen elmúlik majd egyszer nefélj... velem is volt ilyen..de nálam még 3 hónap után is rettentesen fájt amikor szakitott velem a barátom....de próbálj meg ne rá gondolni. s ha az nem megy, akkor jussonak eszedbe vele kapcsban azok a dolgok amiket nem szerettél...
2010. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20.55-ösnek teljesen igaza van, már mindent elmondott.

Nyugi, el fog múlni! Főleg ha majd jön egy új pasi, aki megtetszik neked, és talán bele is szeretsz, akk már tuti, h teljesen elfelejted. Én is most vok túl egy kapcsolaton, ami rövid volt, nem voltam szerelmes, sőt én szakítottam, már ennek is 1 hónapja, mégis rossz kicsit :S

2010. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az a régi 20:55ös vagyok..

én vigasztaltalak 3 hónapja, most egy hete engem dobtak ki... elég ramatyul érzem magam, de ahogy visszaolvastam ezt a kérdést kicsit jobb lett... :) Remélem te már jól vagy, és megtaláltad a boldogságod :)

2010. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

régi 20:55ös sajnálom h dobtak! :(

De te is légy optimista és gondolj arra hogy találsz valakit aki sokkal jobban szeret majd! :D

Fel a fejjel és ne szomorkodj te sem! :)

ui: és am nekem is lemúlt teljesen most már nem is értem hogy hogy lehetett köztünk bármi is! xD

2010. ápr. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!