Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikorra várható, hogy elmúlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra várható, hogy elmúlik ez az érzés, hogy MINDIG Vele akarok lenni?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a párommal 1 hónapig munkanélküli volt, és mindig ráért, nagyon jó volt így, persze drukkoltam, hogy találjon állást, hát talált is, de olyan munkaidővel, hogy az horror, gyakorlatilag 1 szabadnap a héten, amúgy 10-10-ig meló. Ő élvezi ezt a munkát, és jól is keres ezzel, de kérdem én mire jó, ha jól keres, ha gyakorlatilag nincs szabad ideje?

Én meg még mindig ott tartok, hogy ha nem látom minden másnap már rosszul érzem magam, és a barátok sem tudnak rajtam segíteni. Tényleg nem szeretném ezt érezni, de nem tudok mit csinálni. :(

Összeköltözni még nem tudunk, bár ha tényleg bejön ez a meló, letelik a próbaidő, akkor talán kiveszünk egy albérletet, de addig is... Olyan nehéz.

Bocs a nyavalygásért. :(


2010. okt. 12. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat. Mennyi a próbaidő?
2010. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első körben elolvasnám a helyedben dr. Csernus: A férfi című könyvét, és elgondolkoznék, hogy érdemes-e egy olyan férfival leélnem az életemet, aki egy idő után a munka rabjává válik, és hanyagol mindent, érzelmi intelligenciája pedig a nulla felé közelít.
2010. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

" Első körben elolvasnám a helyedben dr. Csernus: A férfi című könyvét, és elgondolkoznék, hogy érdemes-e egy olyan férfival leélnem az életemet, aki egy idő után a munka rabjává válik, és hanyagol mindent, érzelmi intelligenciája pedig a nulla felé közelít."


Szerintem meg ne olvass Csernust, se más pszichomúkust. :D


Nehéz, de gondold meg, ha sikerül összeköltöznötök, akkor sokkal könnyebb lesz.

2010. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért elnézném, milyen lesz a kapcsolatotok kb 30 év múlva. Ha nem olyan, mint a szüleimé, akkor le a kalappal előttetek.
2010. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" Azért elnézném, milyen lesz a kapcsolatotok kb 30 év múlva. Ha nem olyan, mint a szüleimé, akkor le a kalappal előttetek."


Egyetlen példából nem lehet az egész életre vonatkozó következtetéseket levonni.

2010. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért arról nincs szó, hogy munkamániás. Sőt! :D Nevettem, amikor ezt a választ olvastam. Ez nem karrier építgetős meló (színházi világosító). És az érzelmi intelligenciája 0-10-es szinten inkább a 10-es, mint 0. Már beszéltünk erről, ő is megérti a problémámat, és ő is hasonlóan érez, csak már megtanulta kikapcsolni magában ezt. Elég sokáig volt magányos farkas emiatt az életmód miatt, de arra meg képtelen lenne, hogy akárcsak 4 vagy 6 órában olyan munkát csináljon, amit nem élvez. Szóval én bíztatom, hogy maradjon ezen a pályán, mert szerintem rengeteg ember van, aki kéyszerből melózik, és kicsit sem szereti, amit csinál. (Én ápolónő vagyok, szóval elég sok ilyen kollégám van, én mindennap fölfedezek valami új, érdekes, vicces, elgondolkodtató dolgot a munkámban, ezért szeretem az árnyoldalaival együtt.)

3 hónap a próbaidő, végre nem megbízásos lesz, hanem határozatlan idejű...

Nem tudom, hogy hogy fogjuk bírni, de mindketten nagyon szeretjük egymást, szóval sok mindent ki fogunk bírni, csak... nagyon nehezen. Én egy kicsit nehezebben, mert nem mindig elég a tudat, hogy tudom, hogy van nekem.

Azért vannak nekik is szünnapok, ahogy a színház is szünetel, teszem azt az egész nyár. De hol van még az?

2010. okt. 12. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nélküle abszolút nem tudsz magaddal mit kezdeni az már régen rossz. ez a kapcsolatfüggőség. ezzel tönkreteheted azt az 1 napot amit vele lehetsz,hiszen duzzogsz,nyavajogsz h miért nincs veled,halálra unod magad ő meg ideges lesz amiért nem érted meg. sokkal izgalmasabb egy rugalmas csaj,aki megtalálja önmagát a hétköznapokban,amikor meg együtt vagytok,örülsz neki.


sztem gyorsan hagyd abba ezt a nyafizást mert baj lehet.


ez persze nem jelenti azt h ne hiányozzon-éna férjemmel 5 éve vagyok és még minidig minden pillanatban hiányzik de az élet megy előre. ha egész nap sírnék utána úgy érezné bebörtönzik

2010. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazad van előző!

Ez a nagyon nem tudok mit kezdeni magammal mindig csak a kapcsolat elején van így nálam, ilyenkor tényleg kapcsolatfüggőnek lehetne nevezni, de ez azért valahol normális szerintem... Eddig 1-2 hónap után mindig elmúlt, de most nagyon nem akar. :/

2010. okt. 12. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert most igazán szeretsz valakit. Nekem is nagyon hiányzik a barátom, mivel hétköznap nem vagyunk együtt, de fékezem magam, mert a nyavalygás meg a hiszti nem vezet semmi jóra. Kösd le magad, mikor nem vagytok együtt és örülj előre a találkozóknak.
2010. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neki nem szoktam nyavalyogni, erre van a GYK. ;9
2010. okt. 13. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!