Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 barátom és már sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 barátom és már sokat beszélgettünk a szexről. Az jó vagy rossz ha nem tabu? Beszéljük róla? Vagy korai?

Figyelt kérdés

ki mikor akarja?Hogyan?-Ez szerintetek jó vagy rossz ha megbeszéljük előre?Mármint még eléggé kevés ideje járunk (1 hónapja) és már ilyenekről beszélünk...

Én még nem akarom mondtam is neki...és ő megértette mert azt mondta hogy szeret.

Baj ha továbbra is nyitottak vagyunk ilyen téren egymához?

(Én 13-barátom 15 éves)


2008. júl. 31. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem baj, hogy tisztázzátok ezeket a dolgokat. Így ha majd arra kerül a sor, nem lesztek olyan félénkek egymás előtt és te is jobban el tudod majd engedni magad.
2008. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze,jobb ha tisztázzátok előre... megértitek egymást és nem az lesz h ő akarja és megharagszik ha nem történik meg...legalább meg tudjátok beszélni ha te majd készen állsz...
2008. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem baj, ha beszéltek róla, sőt, ha felmerül a kérdés, akkor inkább beszéljétek meg a dolgot.


egy dologra azonban figyeljetek, mert komoly baj származhat a dologból.

Amíg nem múltál el 14 éves, addig inkább ne csináljatok semmit. simogatni tapizni lehet, de a bugyi inkább maradjon fennt, az a biztos.

Ugyanis, ha most megtörténne a dolog, akkor a barátodat elitélhetnék megrontásért. Ezt meg gondolom nem akarod.

(elvileg csak a közösülés tilos, mást lehetne, de ha egyszer lekerül a bugyi, akkor nehéz ám gátat szabni a dolognak, úgyhogy inkább ne kerüljön le)


Ne gondold, hogy mindegy, mert nem derül ki, elég egy kis hiba, elszakad a gumi, észreveszik és kiakadnak a szülők, vagy bármi és kész a baj. Saját jól felfogott érdeketekben inkább ne kockáztassatok.

2008. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat.Utolsó válaszadó!Nem szeretném hogy megbüntessék épp ezért is mondtam neki hogy még nem szeretném és hogy még várjunk,és erre mondta hogy jó ő megérti és várni fog mert nagyon szeret.

További válaszokat várok!Írjatok lécci =[

2008. aug. 1. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csak a bűntetés miatt, bármennyire is úgyérzed, hogy felkészültél azért 13 évesen még kicsit korai...Mondjuk én legkorábban 15 évesen tudnám elképzelni, de nem baj ha nyitottak vagytok, az azt jelenzi, hogy bíztok egymásban:)
2008. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem is azt mondtam hogy leakarok vele most feküdni,és ezt neki is megmondtam hogy még várok 2-3 évet.Nem feküdnék le vele...bármennyire is érzem magam érettnek.Amúgy köszi a választ!:) Még írjatok lécci =D
2008. aug. 2. 08:00
 7/7 anonim válasza:
100%
szerintem se baj, ha emgbeszélitek ezt én is megszoktam a barátommal és én se szeretném még:)
2008. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!