Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz, hogy a barátomnak nincs rám ideje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgozik, így nem csak rám de más dolgokra sincs nagyon ideje. Hetente 1 nap az enyém és nekem ez nem elég... tudom, hogy muszáj neki ezt csinálni de olyan rossz mert mi sose tudunk úgy együtt lenni mint mások és emiatt szomorú leszek. Őt is zavarja de nem tud mit tenni. Gondoltam már arra is, hogy véget vetek ennek a kapcsolatnak mert nagyon unatkozok de egyszerűen nem tudom megtenni. Nagyon szeretem és tudom, hogy nagyon padlóra küldeném ezzel. Fél éve vagyunk együtt és azóta ez megy. Azt hittem több ideje lesz rám de nem. Kérlek ne gyertek ezzel a "tudtad, hogy ez lesz" szöveggel mert nem tudhattam előre, ő se így tervezte de úgy néz ki, hogy nem is lesz egyhamar változás. Sose voltam pasizós de nem akarok egész nyáron unatkozni mert azt meg nem tehetem meg, hogy elkezdek másokkal ismerkedni. Az a heti egy nap nagyon jó vele és olyankor döbbenek rá, hogy vele akarok maradni. Nem szeretném elmondani ezt így neki mert ígyis elég rosszul érzi magát és szégyelli. Mit tegyek? :(
2014. jún. 19. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Kösd le magad. Ha munkád nincs, menj el önkéntesnek valahová. Vagy segíts a nagyinak meggyet szedni. Akármi, csak ne feküdj egész nap az ágyon, hogy "ó, bárcsak itt lenne..." Én egész héten nem vagyok kettesben egy teljes napot a férjemmel, mégis élünk mindketten.
2014. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is akarok minden nap a nap 24 órájában vele lenni de azért hiányzik a törődés. Mivel iskolába járok most nyáriszünet van és ebben a kis városban nincs semmi munka, meg errefelé nem szívesen alkalmaznak diákokat. Még felnőtteket se nagyon. Meg na... az elfoglaltság nem teljes megoldás.
2014. jún. 19. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
De, hidd el nekem, hogy teljes megoldás. Ha nagy lány leszel, és együtt fogsz élni valakivel, esetleg lesz két gyereked, akkor sem fogsz vele lenni annyit, mint szeretnél, mert mindketten dolgozni fogtok, ott lesz a háztartás és még a gyereknevelés is. Szóval ideje megtanulnod azt, hogy hogyan kösd le magad. Ha nincs munka, otthon biztos találsz, kérdezd meg anyukádat, hogy miben segíthetsz, szerintem elájulna az örömtől.
2014. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem végleges dologról van szó és szereted, vele akarsz maradni, akkor nincs más megoldás, meg kell várnod amíg változás áll be a ritmusba. Addig keress magadnak tisztességes elfoglaltságot, netán vállalj te is plusz munkát és tedd félre a pénzt amit abból kapsz a jövőbeli szép időkre.
2014. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha együtt élnénk legalább látnám, de hetente csak egyszer látom kb 12 órára mert a szüleim még nem engedik, hogy nála aludjak. Meg nem egy helyen lakunk. Anyukám munkanélküli, szereti egyedül intézni a dolgokat. Néha porszívózhatok helyette, mást meg nem nagyon kell csinálni. Hobbim nincs. Nem gondolok erre egész nap de gyakran eszembe jut.
2014. jún. 19. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek esetleg barátaid, testvéreid, osztálytársak? Ha szereted akkor elviseled, és egyet kell értenem az előttem írókkal, ha már együtt laksz valakivel akkor is sokkal kevesebb idő jut egymásra, mint szeretnéd. Amúgy mi a munkája?
2014. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A barátod milyen munkarendben dolgozik?
2014. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Téves, én ha éjszakás vagyok, nem találkozom a férjemmel.
2014. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te kis naiv. Gondolom még 20 éves sem nagyon lehetsz. Elmondom neked, kedves, hogyha egy pasi szeret, akkor is veled tölti a kevés szabad idejét, ha napi 16 órákat dolgozik. Ha épp 20 perce jut rád egy nap, mert olyan sokat dolgozik, akkor szalad is hozzád. Keress egy korban hozzád illő pasit, akit tényleg őszintén érdekelsz.
2014. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
76%

Off...szerű vmi:

Hát...Nem tudom, kedves kérdező ne vedd sértésnek, lehet csak nekem jött le ez: De a te problémád az unalom. Legalábbis ezt írtad, és nem azt, hogy hiányzik a barátod(persze szeretheted, de nekem ez így furcsa). És arra gondoltál, hogy szakíts csak mert unatkozol? Lehet csak én értem félre, az én felfogásom ilyen bugyuta de nekem ez szúrja a szemem

-o-

Mindenesetre válaszként: Foglald el magad, hidd el teljes körű, tökéletes megoldás! Én és a párom 1 éve (pont holnap :) ) vagyunk együtt, úgy, hogy ő 250 km-re lakik tőlem. Két hónaponta találkozunk- és rettenetesen hiányzik. De nem unatkozom naponta, nem sírok érte...Nyáron elmegyek a barátnőimmel ide a közeli pizzázóba vagy felmegyünk a városba, szórakozunk, és nem utolsó sorba- beszélgetek a barátommal telefonon/gépen csak egy 10-15 percet, több, mint a semmi :). Nem könnyű, mert hiányzik, de nem unatkozok. Ezen felül neki rám nincs ideje, de a barátaira van, hiszen ők ott vannak mellette, értem hetente meg nem is akarom, hogy 5000 ft-okat kiadjon a vonatra+ az utazás ideje. DE ha te a barátoddal ugyanabban a településben éltek, egy órára min. csak átugorhatnál, illetve jöhetne- egy szabad órája csak van. Minden esetre akkor (gondolom az az 1 nap szombat/vasárnap) tessék megbeszélni vele! Igen is el kell mondani, hogy neked ez rossz. Egy kapcsolat kommunikációra épül! Szóval sok sikert :D

2014. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!