Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma a munkahelyemen a munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a munkahelyemen a munka végén észrevettem, hogy nincs az ujjamon egy gyűrű. Hogyan fog reagálni a barátom?

Figyelt kérdés
ez a gyűrű a barátomé, mivel még régebben gyűrűt cseréltünk és azt mondta, hogy tekintsem előeljegyzési gyűrűnek(már tervezzük a rendeset is).mindenütt kerestem,otthon is, de nincs meg. ma este megyek hozzá és megmondom neki, hogy mi történt.szerintetek nagyon ki lesz majd akadva?nem szeretném, ha mérges lenne, pedig megérdemlem, annyit sírok emiatt.
2008. júl. 31. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
en megertenem. ha a baratod szeret teged, o is megfogja! :D fel a fejjel.
2008. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne görcsölj már ezen ennyit, elhagytad hát elhagytad. Mással is előfordul. Gondolom nem trehányságból veszítetted el, hanem lecsúszhatott. Majd lesz másik. Szerintem nem tol le majd a barátod, főleg, hogy látja, hogy hogy ki vagy akadva. Nyugi. Nem egy gyűrűn fog múlni az eljegyzésetek.
2008. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki,mielőtt rákérdez,nehogy félreértés legyen belőle,sztem se akkora gond..
2008. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!