Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 4hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 4hónapja együtt vagyunk és egy ideje mindig az van, hogy a találkozásunk előtt 1 vagy fél órával lemondja. Úgy érzem a játékszere vagyok, tényleg így lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos nekem, de az ő részéről nem látszik,pl mindig később indul el mint kéne, ergo késik, zenét hallgat miközben velem van és mindig akkor mondj le a találkozást amikor már kész vagyok meg beleéltem magam és mindig kifogásokat mond, amit nem mindig hiszek el, mit tegyek? kb 1héten kétszer biztos előfordul ez. Ha nem akarna találkozni én megérteném,meg mondhatná, nem kéne kifogásokat keresni és ezt ő is tudja .. előre köszi!
2008. júl. 31. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csak szorakozik veled!Mert ha szeretne akkor nem találna ki dolgokat,hanem örülne hogy találkozhattok!Szerintem ülj le vele és kérdezd meg ,hogy miért csinálja!Ha nem akar már téged akkor mondja meg ne huzza az agyad!Sok sikert!
2008. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt tavaly, mindig lemondta flegmán, sms-ben, én meg kiakadtam és smsbe vitatkoztunk! Végülis szakított velem nyár végén. Szerintem ez a pasi az orránál fogva vezet, mindkét félnek alkalmazkodni kell egymáshoz. Beszélgessetek erről, hátha javul a helyzet, ha szeret, akkor változtatni fog ezen, csak mondd el neki, hogy ez mennyire zavar.
2008. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, nem akarlak megbántani, de szerintem ez a fiu nem szeret téged, ha fontos lennél neki akkor nem csinálná ezt.. az meg végképp bunkóság h mikor veled van, nem veled foglalkozik, hanem zenét hallgat.. próbálj meg vele őszintén beszélni arról h ő mit is akar valójában tőled.. aztán ha szakításra kerül a sor, ne bánkódj miatta, lesz majd olyan aki nagyon fog szeretni téged :)
2008. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsd el a retekbe ezt a tahót!!! Legyen már, egy kicsit több büszkeséged. Ez még egy idegen emberrel is borzasztóan műveletlen udvariatlan dolog, nehogy a csajunkkal, akit állítólag szeretünk. Mellesleg időtöltésnek használ téged, de úgy tűnik már arra sem.
2008. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik,neki egyszerűbb kifogásokat kereni a találkozások lemondására,minthogy őszintén elmondaná,ha már nem akar veled találkozni.Innen úgy tünik,hogy nem vagy neki fontos,sem az,hogy találkozzatok,együtt legyetek.Beszélj vele erről és ha nem változik semmi utána sem,akkor meg nem kell ezt folytatni,mert ennek így sok értelme nincs.
2008. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! én nagyon szeretem és nem értem miért ilyen :( köszönöm!
2008. júl. 31. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!