Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős segítség kellene!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős segítség kellene! Elrontott szilveszter és sok próba után mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 11éve vunk 1ütt,én 21L,ő 24F. Nagyon-nagyon szeretjük egymást,csak elég sokat veszekszünk...párszor már újrakezdtük a kapcsolatot,főként az én hülyeségeim miatt,nem voltam mindeig teljesen őszinte hozz...nem kell nagy dolgokra gondolni,pl beszéltem a legjobb haverjával msnen róla,tanácskérésképp,ill felvettem egy közös barátnőnket msnre,és ezeket nem mondtam el azonnal...az elején volt pár nagyobb gond,azonban ezeken sikerült túllépni. Most szilveszterkor nem volt kedve sehova sem menni,nekem sem sok,de ezt sajnos nem hoztuk a msáik tudomására. Viszonylag jól indzlt a buli,azonban az este folyamán több apróságon 9sszekaptunk,majd hazafelé jövet veszekedtünk,én megfogtam a kabátját,amit ő rángatásnak vélt,ő meg rámordított,nem épp normális ember módjára viselkedtünk,majd külön ágyban alvás,du meg közölte,hogy elég esélyt adott már,ő ezt tovább így nem folytatja,meg h ő szeret,még ha nem is tudja mindig kellőképp kimutatni(kicsit zárkózottabb). Beszéltünk még aznap msnen,de csak félszavakban válaszolt. Háttértörténetként annyi,hogy egy ideje nincs munkahelye, autója,ami a minden,javításra szorulna, illetve felszedett magára közel 20kg súlyfeleslege,és mivel régen elég duci volt,ez is rombolja most a lelkivilágát. Mind2en rendkívül makacsok vagyunk,ő oroszlán,én skorpió, az ezzekhez tartozó legfőbb tulajdonságokkal.

Nem tudom,mit tehetnék...elég sok esélyt adott,és már megvolt besz,h ez az uccsó-uccsó....nagyon szeretem,és soha nem akartam bántani,egyszerűen előbb cselekszek,mint gondolkodnék...Tudom,érzem,hogy ő is nagyon szeret,és szenved emiatt,ugyanakkor rendkívül büszke is. Beszéltünk,de nem vezetett semmire...ha megkeresem,attól sem lesz jobb.."véletlen' találkozás-2percre lakunk 1mástól- sem jó,még idegesebb lenne...kicsit hagynom kéne,hagy nyugodjon meg:S

Mit tehetnék szerintetek,hogy kaphasak még 1 lehetőséget? Ő nem bízik a változásban,annak ellenére,hogy szilveszter előtt elég jól megvoltunk.

Az olyan válaszoktól,h fiatal vok,felejtsem el,ill a bunkó, sértő hozzászólásoktól légyszíves kíméljetek!!!!!


2010. jan. 2. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
10 éves voltál, amikor összekerültél a pároddal?
2010. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ne loholj pulikutya módjára a lába nyomában!

Ne haragudj, értelmes kapcsolatban nem vesznek össze azért ha egy ismerőst felvesznek msn-re. Sőt, mitöbb én soha meg sem kérdeztem egyik barátnőmtől se, hogy kit vesz fel msn-re. Szóval tévedsz, ez nem csak a te hülyeséged, hanem az övé is, hogy minden sz.ron felhúzza magát. És ha ezeken a marhaságokon kiakad, hacsak nem leszel a házi rabszolgája, később, amikor valóban komoly dolgokról lesz szó, mi lesz?

Meg megfogod a kabátját, és kiakad? Hát mit képzel magáról?

Bár te is hüje vagy, hogy ezt hagyod. Egy értelmes kapcsolatban a két fél egyenrangú, és nem arról szól, hogy a csaj nyalizik a pasinak.

Szakíts vele, és keress magadnak egy normális pasit! Hidd el, lehet hogy most fájni fog, de hosszabb távon csak jól jársz.

2010. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Szakíts vele.Ne "pazaroljátok" egymás idejét,előbb utóbb ő is megunja és szakít.Ez nem egy"normális" kapcsolat.
2010. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!