Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az amit elsőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az amit elsőként néztek meg egy férfin? Valamint külsőleg milyen legyen a számotokra ideállis férfi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem az ideál mindenkinek más, meg már volt is sok ilyen kérdés, de ám legyen :)

nekem olyan típus jön be, akik nem sokkal magasabbak nálam, viszonylag vékonyak, vagy kicsit izmosak, és mondjuk sötét a hajuk. de ez így nagyon általánosítás, mert most kb leírtam a barátom, de hidd el, egy teljesen ellentétes tulajdonságokkal rendelkező típusból is tudnék mondani olyat, aki nagyon tetszik :)

ha pedig először látom, akk egy kollektív képet nézek, aztán először mindig a szemét.

2010. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A haját, és az arcát nézem meg először. A hosszú haj amúgy is megfog, pláne ha egy szimpatikus arc is társul hozzá. Legyen magas, kék szeme, hosszú szőke haja, vagy vállig érő barna, és egy pici pocakja. :) De a külső nem minden.
2010. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hosszú barna haj, barna szem. Kis pici száj. Szakáll. Karakteres orr. Markáns test. Jó illat. + Magabiztosság.
2010. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a haját meg a ruháját
2010. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én először az öltözködését nézem meg (tehát nem csak a ruha, hanem táska, kitűzők stb :D) Aztán megnézem az arcát és a testalkatát, a kezét is megszoktam :) Nekem annyira nem jön be akinek vékony, nőies keze van. Amúgy a magas srácok jönnek be, azok akik nem kövérek, de nem is úgy néznek ki testalkatra mint egy lány :D Az izom az mind1 az a lényeg, hogy legyen válla :) A hosszú haj nekem annyira nem jön be :D meg az ilyen punkos se :D a többi ha a srác arcához jó akkor megfelel :D bejön a sötétbarna és a fekete szem, de természetesen nem ezen múlik :D

L/15

2010. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló a szívemből szólt. :)
2010. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hmm... nekem a szemszín és a hajszín, hajforma mindegy. De lehetőleg azért legyen haja. Viszont az arcszőrzetet nem szeretem. Legyen magas, szélesvállú. Kidolgozott vagy macis, de nem kövér vagy izomagy, és semmiféleképp nem sovány vagy nyüzüge. Legyen nagy orra és markáns álla.
2010. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az arcát. Magas, izmosan sovány, általában kék szem a nyerő. Közhely, de a cipője is fontos, a lehordott, koszos sportcipő azonnal bukó, a ruhái nem olyan érdekesek. Ha beszélgetünk, és azt érzem nem okosabb nálam, az is rögtön kiesett. 21/L
2010. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A haját, és az arcát nézem meg először. A hosszú haj amúgy is megfog, pláne ha egy szimpatikus arc is társul hozzá. Legyen magas, kék szeme, hosszú szőke haja, vagy vállig érő barna, és egy pici pocakja. :) De a külső nem minden."

Pont ilyen vagyok :) 17F

2010. jan. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szemét és a kézfejét.

Valahogy nekem ez árul el a legtöbbet.. 17/L

2010. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!