Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15éves vagyok, és szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15éves vagyok, és szeretném visszaszerezni a nálam 17évvel idősebb szerelmemet. Mit és hogyan tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Azta... szerintem keress magadnak korodbelit. Szerintem rájött, hogy nem passzoltok korban, gondolkodásban stb stb. Felejtsd el!
2008. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól sejtem h az a pasi 32 éves??? Szerintem ne nagyon akard őt visszaszerezni mert le is csukhatják mert még nem vagy 18 éves!!!! Inkább Próbáld meg elfelejteni!!!!És majd idővel jobb lesz!!!
2008. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kiskorú vagy sehogy!

Ha 18 éves lennél jól van akkor még asztmondanám hogy ess neki de te még kiskorú vagy ő meg már felnőtt ember.Anyukád sem őrülne ennek a kapcsolatnak és neki is éretebb nő kell.

Foglalkozz inkább a korodbeli fiúkkal.

2008. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát mindenkinek köszönöm,de kibékültünk...most minden a régi és én olyan boldog vagyok!
2008. júl. 30. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:
na igen...vége...és most még boldogabb vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. okt. 4. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!