Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok se taktikázni, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok se taktikázni, se "játszadozni", ha szerelmes vagyok. Egyszerűen ösztönből cselekszem. És ez sosem használ. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval, amikor úgy igazán szerelmes vagyok, nem tudom azt megtenni, amit hideg fejjel megtennék, túl sok hülyeséget csinálok. Túl sokszor bocsátok meg, túl sokszor nézek el dolgokat, nem tudok taktikázni, játszadozni, terveket végrehajtani, végigvinni, mert... Túlságosan szeretek. Mit tegyek? Nem megy!
2010. jan. 1. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
patkány vagy
2010. jan. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bizony. Te pedig féreg. Melyikünk éli túl a találkozást? ;)
2010. jan. 1. 02:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az mikor az a bizonyos rózsaszin köd leszáll...,ezellen nehéz tenni,sokan belesnek ebbe a "hibába",hogy ilyenkor nem képesek racionálissan gondolkodni.
2010. jan. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ám... De nekem ez 4-5 hónapig kitart. Másoknál hallom, hogy 1-2 hét alatt lezajlik... Nekem ez túl hosszú idő.
2010. jan. 1. 02:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs baj, ha ösztönösen csinálod. Ha két ember ugyanúgy szereti egymást, taktikázni nem érdemes!

Ha két személy szereti egymást nem kell félni attól, hogy kihasználnak, átvágnak.


Az a baj, ha valaki a te szerelmedet használja fel arra, hogy kihasználjon, átverjen, megalázhasson, vagy szórakozzon veled!

Nem árt egy ici-picit tanulni a racionalitásra törekedni! Csak a tisztánlátás érdekében!

Mert így nagyon kiszolgáltatott lehetsz!

2010. jan. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!