Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam a páromnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a páromnál egy iphone5öt és kék bogyókat. Rákérdezzek, hogy mégis mi ez?

Figyelt kérdés

Megígérte, hogy nem szed több ilyen sz@rt. pár napja pont kérdeztem, hogy szedi-e és letagadta. Most meg rendetraktam és megint találtam. Valami szteroid féleség.

Mit keres nála egy iphone5?? Ez nekem elég fura és nem is említett semmit pedig elvárja, hogy mindent megbeszéljünk.

Hogy kérdezzek rá? Lehet, nem kellett volna megnéznem, de mostanában alig bízok benne. :( meg akartam nyugodni, hogy nincs semmi "jel, de most kiderült, hogy hazudott a tablettákat illetôen ráadásul ott van az iphone is amit sose láttam eddig.

Wtf???



2014. máj. 31. 13:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Remélem tudok vele nyíltan beszélni. Aztán meglátjuk mi lesz. ..

Köszi a válaszokat.

2014. máj. 31. 14:20
 12/19 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak egy kamu kérdés?
2014. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem kamu... Nagyon rosszul vagyok. Már minden lehetôséget végig pörgettem a fejemben. Nem tudom mit csináljak, ha hazaér. Nagyon rossz a hangulatom.
2014. máj. 31. 16:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu, akkor miért vagy annyira hülye, hogy még vele vagy azok után, hogy bánt és azonosíthatatlan dolgokat szed be? Ráadásul a leírásod alapján én egy izomagyú baromnak képzelem el...


Ugye tudod, hogy hosszú távon csak rosszabb lesz?

2014. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az iphonet a másik pasijától kapta, és a kék színű fogamzásgátlókat is.
2014. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg.
2014. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Tudom a bogyók nevét. Kinyomoztam.

Nem egy bunkó pasi. intelligens.. Csak vannak fura dolgai.

Végülis figyeltem mit csinál, hogyan. Fürkésztem a reakcióit.

Nem hoztam fel se a telefont, se a bogyókat. Rendbe fogunk hozni mindent.

Beszélgettünk és mondtam neki, hogy ha bajban van mondja el, támogatni fogom és nagyon szeretem. Bármi probléma van inkább szóljon és együtt megoldjuk.

2014. jún. 1. 14:00
 18/19 anonim ***** válasza:
És végülis milyenek a bogyók?
2014. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szteroid. Testépítôs cucc. Sok bajom nem is lenne vele igazából, az bánt, hogy nem mondta amikor rákérdeztem.
2014. jún. 1. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!