Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam a páromnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a páromnál egy iphone5öt és kék bogyókat. Rákérdezzek, hogy mégis mi ez?

Figyelt kérdés

Megígérte, hogy nem szed több ilyen sz@rt. pár napja pont kérdeztem, hogy szedi-e és letagadta. Most meg rendetraktam és megint találtam. Valami szteroid féleség.

Mit keres nála egy iphone5?? Ez nekem elég fura és nem is említett semmit pedig elvárja, hogy mindent megbeszéljünk.

Hogy kérdezzek rá? Lehet, nem kellett volna megnéznem, de mostanában alig bízok benne. :( meg akartam nyugodni, hogy nincs semmi "jel, de most kiderült, hogy hazudott a tablettákat illetôen ráadásul ott van az iphone is amit sose láttam eddig.

Wtf???



2014. máj. 31. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nem így nézett ki véletlen az a kék bogyó?:D

[link]

2014. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem. Nincs rajta írás, csak az egyik oldalon középen egy csík.
2014. máj. 31. 13:16
 3/19 supra01 ***** válasza:
És korábban is szedett ilyen drogokat?
2014. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ez nem drog. Igen de azt mondta még régen, hogy gyógyszer de tudom mi ez!.... Szteroid. Szét fogja szedni a máját azért akarom, hogy fejezze be. Hazudozik csak azt nem tudom miért.

De ez az iphone azért jobban izgat. Honnan van és miért? És én miért nem tudok róla?

2014. máj. 31. 13:23
 5/19 supra01 ***** válasza:

Milyen szteroid? Mire szedi? Badizik?


Csak úgy egy telefon nem jelent jót, pláne egy ilyen drága. Biztos valami biznisz van a dologban!

2014. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hogy kérdezzek rá? Tudom, hogy nagyon ideges lesz amiért megtaláltam. ://
2014. máj. 31. 13:24
 7/19 A kérdező kommentje:

Azt mondja nem jár már edzésre, kondizni stb. De mégis tartja a formáját... Sôt. Ráadásul mindig is mondja, hogy mennyire elítéli azokat akik szteroidoznak.

Amúgy több mint 100 kg és óriási. nagyon izmos. Én ezt betudtam annak, hogy versenyszerûen sportolt eddig.

2014. máj. 31. 13:28
 8/19 supra01 ***** válasza:

Ha nem félsz tőle, akkor mondd meg neki.

Ha meg igen, hagyd ott.

2014. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Volt már, hogy bántott. Nem is egyszer:( az a baj, hogy szeretem és nagyon ragaszkodok hozzá. Elvágott minden barátomtól, ismerôsömtôl..

Már gondoltam rá, hogy szakítok vele, de nem megy. Nem tudom elhagyni... :(

A kérdésemben leírt dolgok csak hab a tortán amúgy.

2014. máj. 31. 14:12
 10/19 supra01 ***** válasza:
A te életed! Ha ez neked jó, hát csináld!
2014. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!