Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan nőket akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőket akik szeretik az alacsonyabb pasikat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy alacsony? Az én pasim is az..
2009. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pl. itt vagyok én, de nekem már van egy picit alacsonyabb barátom :) el sem tudnám képzelni milyen lehet az, amikor vmikor csak hülyén néznem kellene felfele és csücsörítenem, amiből levágja h megakarom csókolni és lehajolna... vagy ha nem tudnám a fejemet a vállára hajtani m akkora égimeszelő. szerintem sok lány van még, aki így gondolkodik :)
2009. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ITT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Just Happy 94 ***** válasza:
attól függ, hogy mennyire alacsony... de pl. itt vagyok én...=) mármint igen.. nem tudnám elviselni, amikor bele kell nézni a pasi szemébe, de ahhoz ki kell törni a nyakam... és szerintem szinte mindenhol lehet találni...=)
2009. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nincsen területileg elosztva, ne hülyéskedj már :)


Max menj ki Ázsiába ott olyan picik az emberek :D

2009. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy vannak ilyen csajok. Ismerek én is többet. Szerintem az a lényeg, hogy egy pasi ne érezze ezt hátránynak, legyen önbizalommal teli, határozott, és ebben az esetben sok lánynál nem fontos a magasság. Ne haragudj, én bukok a nagyon magas pasikra, de sok lány például őket nem szereti. teljesen változó.
2009. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet az alacsony, 167cm felett és 180 között:D
2009. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sztem ha egy pasi helyes,jó humora van,jó a teste,szép a mosolya és fogyelmes akkor qrvára nem számít hogy milyen magas. Lehet adonisz 185 meg egy 170cm-s pasi is:)
2009. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg az alacsony nők kedvelik az alacsony pasikat. Nekik magasabbak, ez jót tesz a pasi önbizalmának... :)
2009. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Föld nevű bolygón.

Üdv!

Nekem is alacsonyabb a pasim, de nem érdekel.

2009. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!