Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban szeretik a pasik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szeretik a pasik az alacsonyabb/kis pici csajokat, mint a magasakat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül. A férfiak többsége azonban igen, mert a pici, törékeny nők olyan érzést keltenek bennük, mintha védelmezésre lenne szükségük, és ők nagynak, erősnek érzik magukat mellettük. Tehát nem a külső miatt úgy gondolom, hiszen a manökenek például mind magasak.
2008. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyéne válogatja, de szerintem igen. Egy pasi férfi akar lenni a nő mellett, "uralni" akarja őt, ez egy alacsonyabbal könnyebben megy, mivel az emberi társadalomban a hierarchiaszint magaság alapján oszlik el nagyrészt.
2008. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
173cm magas csajszi vagyok,ráadásul imádom a magassarkú cipőket,pont most vettem egy 8vm-es sarkút,szal 181cm vagyok úgy...de a barátom meg 186,szóval semmi gond:)
2008. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Szia !


Én például jobban kedvelem az alacsonyabb lányokat, nem vagyok én sem magas (170 cm), szerintem annyira aranyosak és édesek tudnak lenni.

2008. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan jobban szeretem őket!:) Én is alacsony vagyok. Fiú esetében rosszabb. Szerintem csajoknál nem probléma ha alacsonyabb. Én szeretnék a környezetembe több alacsonyabb csajszit!:) Vannak szép magas/magasabb lányok is! De én jobban szeretem az alacsonyakat!:)
2008. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
én magas vagyok ezért a magasakat szeretem.
2008. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is vonzódtam az alacsony lánykákhoz.
2008. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom az alacsonyabb pasik az alacsonyabb nőket a magasabbak a magasabbakat kedvelik, nyilvánvaló okokból. Annyit még hozzáfűznék, hogy egy magas lány is lehet aranyos és törékeny, nem csak egy alacsony! Egy igazi férfi nem csak egy alacsony nő mellett érzeheti magát férfinak. Én is magas lány vagyok és a párom kb egymagas velem és én vagyok neki a legszebb, legtörékenyebb nő a világon.:)
2008. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
Én(mint csaj)168 cm vagyok de a fium 193cm!:)
2008. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A régi fizikatanárom 2 méter 2 centi volt, a felesége ( a matektanárom) 155 cm és imádni valóak voltak együtt :D
2008. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!