Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas vagyok azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagyok azért mert itt próbálok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Munkahelyen nincs olyan társaság, ahol lehetne (persze ott a házi nyúl szabálya is), chat-es oldalakon már annyira nincsenek fenn sokan, Face-en szerintem fura ráírni egy idegen csajra... Már nagyon el vagyok keseredve, tiszta depressziós vagyok, és nem a testi dolgok hiányoznak elsősorban mielőtt mindenki megvádolna hogy mekkora kéjenc vagyok.
2014. máj. 22. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem tanulsz meg egyedül élni inkább? Tényleg megéri a gyémántot keresni a szarkupacban? Ráadásul még a szarért is meg kell dolgozni, nem?
2014. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

függetlenül ettől az oldaltól mondom a következőt!


Teljesen mindegy, tökmindegy hol ismered meg a lányt vagy férfit aki a párja lesz az embernek, ha utána boldogok és jól érzik magukat, ki a f**aszt érdekel, hogy a zöldségesben vagy a gyakorin találta meg.

2014. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%
jajj, emberek, nem otthon kellene ülni a gép előtt....a netes társkeresés csak keveseknek jön össze
2014. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam itt nem egyszer, nem kétszer, bár van 3 lány is akikkel barátok lettünk, részben a távolság, miatt is maradtunk abba, de jó minden.

Meg egyszer majdnem összejöttem itt egy csajjal, akkor nem az ismerkedés volt a cél simán indult egy beszélgetés egy bizonyos dologról telefonon keresztül mert ő ingyen tudott hívni cégesről, aztán egyre többet kerestük egymást végül sokat beszélgettünk, kiderült hogy csak 30 km re lakik innen, találkoztunk is, de volt egy hibám ami végett kiábrándult belőlem és nem jött össze a dolog.

Nem társkereső ez az oldal, de simán megeshet hogy egy privátos levelezgetés után lehet valami a dologból.

2014. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kommentek alapján nem az! Ennek ellenére mégis a sárga földig tiporják, aki itt mer! :D
2014. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15

lehet a stílussal van a baj.

2014. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: lehetséges.
2014. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De jót fingottam! Amúgy 28 éves srác vagyok. :D
2014. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Aki próbálkozik az sosem szánalmas...legyen az internet, gyakori kérdések, társkereső, való élet, mit tudom én:D


Az a szánalmas aki csak rinyál hogy nincs senkije, de semmit nem hajlandó érte tenni, csak várja a sült galambot.


Szóval nem.


:)

2014. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!