Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kiharcolni egy nőnél a tekintélyt verés nélkül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 20:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy férfiként viselkedsz. Mondjuk neked ez nehéz lesz.
2014. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Van egy környezet, amiben felnősz, amiről nem tehetsz. Ha világéletedben csak azt kapod, magadtól nagy eséllyel nem fogsz más viselkedési mintákat kitalálni. Ezt nem azért mondom, mert támogatom a dolgot, vagy védeni akarom ezt a fajta viselkedést, hanem azért, mert szerintem pozitív dolog az, ha valaki változtatni akar ezen, bármilyen elitélendő is maga a viselkedés.
2014. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is felnőttem valamilyen környezetben és elhiheted, elég sok negatív példát láttam, még sem lettem agresszív, alkoholista, drogos, bunkó. Ja hogy vagyok annyira intelligens, hogy különbséget tudjak tenni.
2014. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Költőnő? ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Sajnos sok minta tényleg belénk épül de egy bizonyos kor felett döntés kérdése pusztán h akarom e őket követni v sem.
2014. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Oké, akkor másként fogalmazok: szerintem nem a rosszat kéne szapulnunk, hanem a jót "jutalmaznunk". Mert szerintem az erősödik, amire figyelmet fordítunk.
2014. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
valahányan szégyeljétek magatokat! én nem verek meg senkit se nemvagyok ennyire primitív.. utálom amikor a nők hülyének néznek...és ahogy látom a cigányok megverik az asszonyaikat és a nő tiszteli a csávót.. a magyaroknál így cica.. úgy cica.. megveszem neked a cipőd.. és mégis a férfi a szar...
2014. máj. 21. 07:24
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert nem a seggünket kell nyalni, hanem normálisan, még egyszer: NORMÁLISAN viselkedni. Ha valaki a seggem akarja nyalni, mindenképp arra gondolok, hogy vajon hogy akarja majd, hogy ezt viszonozzam. Ja, ehhez arra is szükség van, hogy nektek se csak a kis p|cs@kra legyen igényetek. Már itt megbukik a dolog.
2014. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
itt egyedül neked kellene szégyellned magad, hogy ilyen eszedbe jutott és hogy nem tudsz különbséget tenni normális nő és hülye picHa között, ami viszont nem a mi hibánk.
2014. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Költőnő? ***** válasza:

Inkább a te értelmi színvonalad jelzi h csak végletekben tudsz gondolkodni....

Ha szted az etnikum a követendő példa akkor ehhez csak gratulálni tudok. Remélem érted az iróniát.

Ja, biztos nem érted. Ahhoz intelligencia kéne.

2014. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nem ebbe gondolkozok hiperinteligens, hanem ezt látom bekaphatjátok mind
2014. máj. 21. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!