Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenki karácsonykor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki karácsonykor szakít?

Figyelt kérdés
csomó ilyen kérdést olvastam meg hallok is h 24-25-26.-án kidobott a barátom/barátnőm...de miért pont karácsonykor?nem bírnak ki 1-2 napot még?? miért kell így tönkre tenni az év legszebb ünnepét?
2009. dec. 29. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
ez amúgy tényleg érdekes ,mert engem is 23-án tett félre a barátnőm.én sem értem mintha a múlt hét meg lett volna babonázva.....
2009. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

lehet sőt biztos, h hülyén hangzik, de valószínűleg azért ilyenkor mert amúgy se táplált felé olyan nagyon komoly érzelmeket és úgy gondolta, h az ajándék már csak pénz kidobás lenne vagy pont nincs pénze. és akkor már mehet is...de szerintem az esetek nyomós többségében ez az ok. ^^

remélem kielégítő választ kaptál. :)

2009. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez butaság,mert ha az egész évben nem vett a barátnőd neked semmit,akkor karácsonykor miért venne?!meg mintha a karácsony sem erről szólna....
2009. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
karácsony után 1-2 nappal sem jobb mint karácsonykor.
2009. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valódi ok a pénz, de van itt más is. Gondolom sok férfi van (mint pl. én), aki nem csak úgy elvan egy lánnyal, hanem céljai vannak, komolyan csinálja. Megkeresni, megszerezni a legjobbat, és Vele létrehozni valami igazán jó dolgot. Karácsonykor, a szeretet ünnepén nagyon jól látszódhat, hogy minden rendben van-e, szeretik-e egymást eléggé. Ha nem, kár tovább csinálni... :[
2009. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Barátaim / Fiúk / lányok / sorstársak... velem is igy lett a dolog csak kari elött 12 nappal... ez van, ez egy szihó dolog, igazából az a lényeg,hogy túl sok feszkót generál vagy degenerál a karácsonyi ünnep, a pénz is téma de leginkább itt tünik fel,mennyire is nagy az egység....

Privátba várom a lányokat... irjatok 23/F ja, és amásik... a totális kibukás márcsak hab a tortán... lányok 17-25, lokáció Budapest.

2009. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andrewka ***** válasza:

Érdekes.

Engem dec 5. csalt meg a barátnőm. 7.én derült ki és szaíktott velem mondván másba szerelmes. Majd 24.én dél körül írt smst h el szeretné felejteni ezt a három hetet és találkozzunk mindenképpen ma mert bocsánatot akar kérni. Még ha nem is fogadom vissza beszéljük meg a dolgokat. Estére meg már megint az volt h a másik srác jobban megfelel neki minden téren de nem tud dönteni. Aztán leszopott majd lefeküdtünk a kocsi hátsó ülésén. És azóta is ugyanez a helyzet. De egyre kevesebb esélyt látok.

Tényleg érdekes ez a karácsony dolog.


22/f

2009. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy részt pénz. Más részt pedig az, hogy be van tervezve a szilveszteri nagy party, ahol új csajt/pasit szedhet össze magának az illető.
2009. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

velem 27én szakított barátnőm.

azért nem hamarabb mert nem akarta tönkretenni a karácsonyomat... így se jobb mer sejtettem h nincs valami úgyhogy végig idegeskedtem az egészet.

de előtte csak 22-én találkoztunk utoljára

de azért kaptam tőle ajándékot

ez volt életem legszarabb karácsonya...:'(

17/F

2009. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:/
2009. dec. 29. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!