Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarná ezt a barátságot? Főleg fiúk válaszát, várom!

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam a barátommal (első kapcsolat). Nagyon nehéz volt, főleg hogy több hónapot kint volt, majd hazajött és bejelentette, hogy nem úgy érez már irántam. A későbbiekben pedig megtudtam, hogy még nyáron meg is csalt a barátnőmmel. Azt hittem soha többet nem beszélünk, de 1 hónapja felvette velem a kapcsolatot, "hiányzom" címszóval. Azóta kétszer találkoztunk, először azt mondta nem akarja velem újrakezdeni, legyünk barátok. Majd a második találkozón már megakart győzni, hogy én vagyok élete szerelme és adjak neki egy második esélyt. Őszintén megmondtam neki, hogy nem érzem úgy, hogy együtt kéne lennünk, inkább tartsuk a jó viszonyt és legyen csak barátság. Vhogy nem fogja fel, vagy nem tudom azt hiszi még szeretem, de az az igazság, hogy csak kedvelem mint embert, de soha nem jönnék vele össze.
2014. máj. 18. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a lyukadat hiányolja.
2014. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaa, van benne vmi. :/

Amióta szakítottunk egy csaj sem jön össze neki, gondolom én könnyebb célpont voltam.

Amúgy rendes gyerek, de nem tudom mit vár...

2014. máj. 18. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem barátságot akar, hanem téged. Újrakezdeni meg nem javasolt, mert, ha talál jobbat egyszerre otthagy. Valószínüleg ez lehetett a szakítás oka, csak nem jött össze neki a másik lánnyal..
2014. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már nem szeretem. Kiábrándultam belőle teljesen. Így már ezért sem kezdeném vele újra. De több mint 1 évig a legjobb barátom is volt egyben, így ez a része hiányzik a dolognak és neki is tudom. Ezért vetettem fel a barátságot.
2014. máj. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!