Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha én csak barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én csak barátságot érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom,aki barátságunk kezdete óta többet akar tőlem,én viszont csak barátkozni szeretnék vele és minden nap próbálkozik és szerelmet vall,számomra egyre kellemetlenebb ez a szituáció.Mit tegyek,ha sajnálatból nem fogok vele járni és nem érti meg hogy nem vagyok belé szerelmes?

2014. máj. 11. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátkozni attól még lehet
2014. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Építsd le.
2014. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fog menni a bari
2014. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És szerinted ez neki nem szar? Ne találkozz vele többet és kész.
2014. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem küldtél olyan jeleket amiket félre érthet .Vagy esetleg nem voltatok egy időszakban jóban együtt ?
2014. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!