Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam a fiúbarátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam a fiúbarátommal, hogy én CSAK barátságot érzek iránta?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg,és elég gyakran találkozgatunk. Az elején elhívott randizni,de nemet mondtam,merthogy nem érzek iránta semmi olyat. Azt mondta,hogy nem gond,attól még lehetünk jó barátok,mert nagyon bír. Azóta is főleg ő hív találkozgatni,de a szimpátia kölcsönös,csak hát én CSAK barátként tekintek rá,részemről nincs meg a vonzalom. Ő azóta egyszer mondta,hogy kezd eléggé megkedvelni. Azt hittem,megértette,h én nem akarok tőle többet,de néha érzem h "úgy" közeledik felém. Pl: túl közel hajol,gyakran hozzám ér,rengeteget foglalkozik velem,stbstb. Nagyon jól érzem magam vele,és ő is velem,csak jó lenne,ha ő is csak barátként tekintene rám. Ha kicsit hanyagolom,attól jobb lesz? Vagy beszéljek neki más fiúkról? Az meg már egy nagyobb probléma,h az egyik haverja jön be nekem...de erről nem szóltam neki.

19/L


2013. nov. 3. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát csak így, szóban. mi a gond??
2013. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem akarom megbántani,és nem akarom,h kínos legyen köztünk utána a dolog...nem akarom,hogy megromoljon a barátság,nem akarom elveszíteni,mert kevés olyan ember van,aki mellett ennyire önmagam tudok lenni.
2013. nov. 3. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
feküdj le vele!
2013. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hihetsz a szavának, az elején sem tette tönkre a barátságot, hogy visszautasítottad. Ha nem, és csak hátsó szándékkal barátkozik, nincs köztetek semmi, amiért kár lenne. Te is küldhetnél neki jeleket, beszélhetnél neki a kiszemeltedről, elhúzódhatnál tőle egy kicsit, ilyesmik.
2013. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted értelmesebb megoldás hanyagolni őt, meg más fiúkról áradozni neki, ahelyett, hogy egy alkalmas pillanatban szóbahoznád a dolgot, valahogy így: "Bence, te nagyon értékes ember vagy, örülök, hogy a kezdeti férfi-nő vonzalmat sikerült félretenni és ilyen jól összebarátkozni" vagy valami ilyesmi.
2013. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 könny17 ***** válasza:
Én 21F vagyok. Hasonló helyzetbe kerültem én, is csak én vagyok itt a szerelmes fél. Na szóval én is nagyon jól elvoltam a lánnyal, rengeteget beszéltünk, elmondhattam bármit, egyfajta lelki társ lett nekem :) Aztán bele szerettem. Nagyon sokáig harcoltam az érzelmeim ellen, hogy nem szabad, őt nem, mert el is veszthetem... aztán végül is megtudta, hogy belé szerettem, pont az nap mikor össze jött mással, persze erről nem tudtam, hogy össze jön a sráccal, de éreztem, hogy azzal a sráccal össze melegednek, persze rettentően fájt, hónapokig sírtam, szenvedtem. De elhatároztam, ha már pasiként nem jövök be neki, akkor én leszek a legjobb barátja, de ő a helyett, hogy ezt elhitte volna nekem e-helyett, próbál velem távolság tartó lenni, néha beszélünk, de nem sokat. És ez nekem rettentően fej!!! Az a legrosszabb, hogy az osztály társam, és nap mint nap látom, hogy a többi fiú barátjával milyen jól el van. Borzasztó egy érzés számomra, hogy nem vagyok neki jó se barátként, se pasiként. Ides tova 3 éve szenvedek miatta.! Az még nem fájna, ha más pasikról beszélne, de az, hogy ő kerül, az jobban fáj mindennél, és ha srác is olyan mint én neki az fájna, ha kerülnéd. Mert akkor sz*r embernek érezné magát!
2013. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Add oda neki a nunidat.
2013. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!