Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég érdekes kérdés lesz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég érdekes kérdés lesz, de akkor is. Szal ha én 22 vagyok, a pasi meg most lesz 18, akkor az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

ha 21 éves létedre felteszed ezt a kérdést, akkor feltehetően nem vagy elég komoly a korodhoz képest, tehát nyugodtan járj vele.


22f

2009. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ez igaz,köszi:D
2009. dec. 28. 20:12
 13/20 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Neki nem gáz, neked sem az.Ha esetleg nem vársz egy teljes mértékig tapasztalt "Úr"-ra

Ha úgy érzed egyet értetek sok mindenben, és nem zavar az ő viselkedése, gondolkodása, akkor mindenképpen megér egy próbát:)

2010. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ezt csak te érzed, te tudhatod! Ha viszont feszélyezve érzed magad emiatt, akkor inkább ne menj bele...Én személy szerint az idősebb, tapasztaltabb férfiakra szavazok! :)
2010. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 kolosszus22 ***** válasza:

22 évesen te sem vagy valami érett ha itt kérdezgeted, hogy gáz-e!? Ha neked tetszik akkor nem tök mindegy, hogy ki mit mond!?

23/F

2010. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz neked de a pasidnak meg föleg nem az
2010. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
gázkamrát ajánlok igen!
2010. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi helyzetben vagyok.De ha valójában nem nézel ki annyinak mint amennyi vagy akkor miért ne ?

Gondolom nem vele szeretnéd leélni az életed?De ha igen akkoris próbáld meg!

Én nagyon nem szeretem az idősebb pasikat.

Aki pedig lecikiz érte kakilj rá.......foglalkozzon magával ;) hülye bunkók :@


21/l

2010. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A korkülönbség dolog egy nagy baromság,mert nemondja már azt nekem valaki,hogy tudatosan megválogatja mindenki kibe,mikor,hol legyen szerelmes.Mert ez az érzés jön,ha akarod,hanem.Persze hozzáteszem azért nem a 15-50éves felállásra gondolok..
2010. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A fiatal srácok egyszerűen p..csök,a fiatal lányokkal meg az a gond,hogy még nem Nők.A falunkban van egy 16 éves csaj mitagadás a pasija 39 éves!!!!Van lakás,van autó,van jó fizetés,A csaj megmondta neki biztonság kell.A korabeli fickók egyszerű p..csök mondja.Három napig róluk pletykáltak az elején.És ő már ott tar,hogy a korabeli csajoknak is belebeszéli,hogy jók a 30-as pasik!!!!Bár ez egy világjelenség,hogy a tinik legtöbbje vonzódik az idősebb korosztályhoz.Mint minden ezt is az evolució megoldja majd.Változnak az izlések cirka 50-év és más lessz az ideál.Ez egyszerü divatjelenség is!
2010. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!