Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Esetleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt (távkapcsolatban), és nem érzem, hogy fontos lennék neki.Nem mutatott be még a barátainak (azt mondta, hogy fél, hogy kínos helyzetbe hoznám), a szüleivel szemben pedig képtelen kiállni értem..Persze én ezt el is fogadom (azaz próbálom), de azért kicsit rosszul esik, hogy még a szülinapomon sem képes velem lenni, mondván \'a szülei nem örülnek neki, hogy a kocsit éjszakára otthagyja a parkolóban\'.Nem arról van szó, hogy nincs velem, hanem arról, hogy ezek szerint igénye sincs rá.(Mert nehezen tudom elhinni, hogy nem lehetne elintézni valahogy..) De akkor miért van még mindig velem? Találhatna olyat is, aki mindenkinek megfelelő lenne..Ahogy telik az idő, egyre rosszabbul érzem magam, mert erre nem lehet semmit alapozni..szerintetek mi lehet? Csak én vagyok ilyen hisztis?
2008. júl. 28. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint már rég szakítottam volna vele. Mert azt nem tudom elképzelni, hogy a barátom a szülinapomra nem jön el és ilyen hülye kifogást mond. Ha fontos lennél neki, kitalálna közös programot a barátaival, már rég megismertetett volna velük. Meg különben is, én gyanakodnék, hogy van valaki más a dologban... főleg távkapcsolatnál és ezzel a kifogással...
2008. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eljött, de csak azért, mert előtte is összevesztünk, és 'bizonyítani akart'..de nem maradt valami sokáig, és végig itthon voltunk..nem kérem tőle, hogy vigyen ide-oda, csak..azért jól esett volna, ha egy napot el tud velem tölteni..szóval nekem nagyon ilyen tessék-lássék dolog volt ez az egész..és tényleg nem értem, hogy ha neki ennyire nincs rám igénye, akkor miért van velem. (szereti a szabadságot, a szülei szerintem nem kedvelnek [bár ezt mindig tagadja, ha szóbahozom], ráadásul a távolság miatt nem is vagyunk könnyű esetek.)
2008. júl. 28. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ha szeret akkor a távolság nem igazán akadáj!Én is távkapcsolatban vagyok 1éve!De engem már a 2randin után bemutatott aszüleinek!Szerintem mindenre van megoldás csak akarni kell!Hány évesek vagytok?Hány km a távolság?Nálunk 240km!Üljetek le és beszéljétek meg,mert szerintem igy csak huzzátok egymás idegeit,és ez egyikötöknek sem jo!Sok sikert!
2008. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük egy párszor..azt mondja, hogy szeret, és hogy próbál változtatni..de nem igazán látok rajta semmit..130 km..minimum hetente találkozunk, de ilyenkor olyan 2-3x.
2008. júl. 28. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
szia. ne haragudj, hogy ezt írom, de valószínűleg tartom, hogy van valaki más a képben, és nem mer szakítani, nem tudja,hogyan lépjen ki a kapcsolatból. ez mind csak buta kifogás. ha tényleg fontos lennél neki, nem szégyellne, nem gondolod? én a helyedben rákérdeznék a dolgokra, hogy most mi van, és választás elé állítanám. hidd el, tapasztalat. én ugyanígy jártam és kiderült hogy a pasi gyáva volt szakítani, és addig idegesített direkt, hogy dobjam már ki.
2008. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pardon, valószínűnek
2008. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást.Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem is csak gyáva.Egy távkapcsolatnak amugy sincs tul sok jövője a mai világban.Tisztelet a kivételnek,de ott nem merülnek fel ilyen dolgok.2 év nagyon hosszú idő,ezalatt már össze is lehetett volna költözni,ha akkora a szerelem.De inkább sztem már neki nyűg,h hetente 1szer 130km-eket autózik...
2008. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amikor szakítani akartam vele, akkor időt kért, hogy bizonyíthasson..teljesen összezavar.
2008. júl. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!