Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kell neki a szex?

Figyelt kérdés
Negy eve vagyunk együtt, es van egy ket eves kisfiunk.A kapcsolatunk elejetöl egyertelmü volt, hogy nekem sürübben kell a szex mint neki, de azert egy heten ketszer együtt voltunk, az volt a rendszeres. Most viszont, amiota a kicsi megszületett megvaltoztak a dolgok. Nagyon ritkan szexelünk, havonta egyszer szinte, es akkoris szinte csak oralis szexig jutunk el, mert mashoz mar nincs kedv:-( Nem ertem. Pedig tudom, hogy szeret engem, es hogy nem csalna meg, en is szeretem nagyon. Soha nem erdekelte iazan a szex. Tudjatok ugy mint mas pasiknal, hogy minden jo csaj utan megfordulnak, meg ha a teveben jo csaj van azert csak eszreveszik, de ö nem. Soha. Megcsalni tuti, hogy nem csal meg, minden percevel beszamol, pedig nem vagyok feltekeny tipus, es figyelmes, kedves, mint a kapcsolatun elejen. Egyszerüen nem ertem miert nem kell enki a szex. Ha beszelni akarok a dologrol eltereli a temat, es totalisan ugy tesz mintha tulzasba vinnem, pedig engem mar kikeszit a dolog.A legnagyobb baj az, hogy nem erzem magam nönek, igy hogy nem kivan meg meg ilyesmi. Nagyon rossz nekem, hogyan valtoztathatnek? Idiotak kimeljenek!
2008. júl. 28. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen lelki eredetű probléma húzódhat a háttérben nála. Ez már a kapcsolatotok elején elő kellett volna kerüljön, mert azért ez nem normális dolog, hogy egy férfi ennyire nem kívánja a szexet.

Gyanítom, hogy ha egymás közt nem tudjátok ezt megbeszélni, akkor ott már csak pszichológus segíthet.

2008. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy olyan gondunk egy ideje, hogy a peniszen,a fityma körül a külsö börön van egy egy ket mm-es terület, ami ki van folyton szaradva, es mindig berepedezik, emiatt kellemtlenne teszi az együttletet,akarmivel keni ez mindig kijön. De ez csak bizonyos ideje van, tehat nem lehet magyarazat, megis szeretnem tudni, hogy mi okozza.Valamilyen nemi betegsege lenne?Azt el tudom fogadni, hogy nem akar allandoan dugni(en sem) de ez azert mar tulzas.
2008. júl. 28. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, hogy mi a baj, akkor is, ha tereli a témát, ne hagyd magad. Ha a "baja" miatt nem akar mostanában, akkor is pettingeljetek, valahogy vedd rá valahogy! Esetleg utazzatok el valahová kettesben. Ha megkivánod őt, ne hagy magad lerázni, egy szexi sztriptizt valami erotikus zenével bedobhatsz, hátha ettől megjön a kedve
2008. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vannak olyan pasik akik nem szeretik a szexet, az én baráti körömben van egy pár ilyen srác, teljesen már világban élnek nekik ez nem fontos, és ha a te pasid már kezdetben is ilyen volt, lehet hogy nála is ez alaptermészet amin viszont válltoztatni nem tudsz. ne ártana erröl beszélni vele, hogy pontosan mért nem akarja.
2008. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik valaszolo!

Valoszinüleg teljesen igazad van. Olyan mintha mas vilagban elne. Mintha egy nagy gyerek lenne. Az ilyen pasik ha szexelnek is, sokkal erzekenyebbek, figyelmesebbek int mas pasik. Igen az en parom is ilyen, es en nagyon szeretem, mert tetszik, hogy mindamellett, hogy komoly felnött ember, ugy tud rajongani, örülni, jattszani, mint egy gyerek. Csak hat en meg ugye nö vagyok, aki neha azert szeretne kivanatosnak, szexinek erezni magat. Erted?

2008. júl. 29. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm..hasonló problémával küzdök. Nálunk nincs gyerek, több mint 3 éve vagyunk együtt az elején nálunk minden stimmelt, ő is és én is akartam a szexet. Hűséges típus én is. Az utóbbi egy évben amikor elveszítette az állását azóta állandóan a szex miatt van a vita hogy nem akarja, nincs kedve bámulja a tvt stb..:( Mostmár van munkája de ugyan ez a szitu még mindig. Nálunk elég nagy a korkülönbség, de ez szerintem semmit nem jelent mert ő is egy fiatal ember még 30as én 20as. nekem ez nagyon fáj, mert amúgy tökéletes a kapcsolatunk, hízeleg, kedvembe jár, de a szex nekem nagyon hiányzik..ahogy te is írtad nem érzem magam nőnek és csábítónak. Kellemetlen hogy egy hétig ott fekszel mellette minden este csipkés fehérneműben,csábítóan és eszébe se jut a dolog. Kezdeményzni én nem szoktam, mert félek az elutasítástól, csak elkezdek hisztizni hogy ma megint a tv meg az aluszkálás marad? és hátat fordítok. Nagyon szeretem őt, ő is engem(tudom) de e nélkül kétségbeesett vagyok. van olyan hétvégénk mondjuk hogy minden nap van kedve de van hogy egy hétig semmi.
2010. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!