Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevés neki a szex?

Figyelt kérdés
Heti 5x tal kb, abból 2x-3x szexelünk. Melletem még veri! Ez bánt engem, de hát nincs mindig kedvem hozzá,7 hónapja vagyunk 1ütt néha mást is akarok csinálni! Mit tegyek?
2011. jún. 19. 23:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
ez nekem is nagyon szarul esne... dehát el kell fogadnod hogyha szüksége van rá .. :\ de szerintem akkor ha közben rád gondol, nincs gond :) ha más csajokról fantáziál? .. na az már húzós..
2011. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja rám gondol és kiván, mégsem esik jól h nem tudok neki többet adni.
2011. jún. 20. 00:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Legalább őszinte és elmondja neked.

Egyébként meg én is ilyen vagyok-heti 2-3 szex és mellette ki is verem többször-meg az összes férfi ismerősöm is.

Uh nem valami csodabogár a barátod,hanem csak sima átlagos férfi.

Az,hogy nem visz sehová meg egy másik kérdés.

2011. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Félre értetted, mást i csinálunk, elvisz minden felé, de előtte vagy utána szexelni akar nekem meg nincs rá igényem minden nap! Nem arról van szó h csoda bogár e vagy nem, hanem h én mit tegyek ?
2011. jún. 20. 00:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy valakinek nincs kedve a szexhez? Nem tehetek róla, de nem értem. Nekem még sosem volt olyan se az előző, se a mostani párom mellett, hogy nincs kedvem hozzá. Egyébként semmit nem tudsz tenni. Neked ennyi az igényed. Habár...evés közben jön meg az étvágy. :P 22/N
2011. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyél? örülj neki, h bármikor rádjön a szexelhetnék, a pasid mindig ott van :D


Am ne ess kétségbe, teljesen természetes, h párkapcsolatban is verjük, mivel kielégíthetetlen szexuális étvágyunk van. Én még ak is vertem, amikor már feldagadt és fájt is, de szerencsére a cibálás hatására elmúlt a fájdalom a felszabaduló endorfinszinttől, úgyhogy a végére meglett az élvezet.


Ez a teljesen megérthető szexuális igény pedig genetikailag kódolva van bennünk, mivel az evolúció során a hímek feladata az, h minél nősténybe szétszórják a magvaikat, nem véletlen vagyunk képesek egy nap 8-10x elcsöppenni. A szexéhség pedig azért fontos, mert ha nincsen meg a motiváció, ak tök feleslegesen töltjük föl spermakészleteinket, és kevesebb nősténybe ültetjük el az élet csíráját.


Természetesen a mai közerkölcs és népkultúra ezt nem engedi meg, h minden utcán közlekedő asszonyállatra ráugorjunk, ezért kényszerülünk arra, h magunk szerezzünk örömet magunknak :)

2011. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Nincs kedved? És majd csodálkozol, ha tovább áll? Én a helyedben gyorsan le52opnám amikor nincs kedved a dologhoz, és ő is kielégül és csinálhattok mást, ami kedvedre való.
2011. jún. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aham, és ha mindig leszopom amikor megkiván szophatok egy nap 24 ótát!! Ku**a jó ötlet!
2011. jún. 20. 10:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasid beteg. Az ilyennek kellene jó sok munkát adni, hogy foglalja le magát ne a pö*csével foglalkozzon egész nap.

Na az ilyen pasiknak kellene olyan nimfo csaj aki egész nap d*gni akarna...persze az meg azért nem lenne jó.


amúgy megértelek, tényleg fárasztó mindig csak dugni néha pihenni és más tevékenységeket is kell folytatni.

Nyugodtan verje ki a farkát, miért zavar ez téged?

26L

2011. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ez a teljesen megérthető szexuális igény pedig genetikailag kódolva van bennünk, mivel az evolúció során a hímek feladata az, h minél nősténybe szétszórják a magvaikat, nem véletlen vagyunk képesek egy nap 8-10x elcsöppenni. A szexéhség pedig azért fontos, mert ha nincsen meg a motiváció, ak tök feleslegesen töltjük föl spermakészleteinket, és kevesebb nősténybe ültetjük el az élet csíráját. "


Erre nincs szüksége senkinek. 7 milliárd ember van a földön, inkább a pasik pö*csére kellene zárat húzni. Inkább foglalják el magukat értelmesebb munkával. Nagyon ráérős az aki egyfolytában csak a pö*csével van elfoglalva.

2011. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!