Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kevés a szex... heti 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kevés a szex... heti 1 alkalom kb, több is lehetne de a barátnöm mindig leráz valamien indokkal! Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Azt mondja szexben nagyon jo vagyok, de mégis...tény hogy csunya vagyok a barátnöm meg sztem igen szép...és már csak arra gondolok hogy azért nincs mert nem kivén ami érthetö is lenne, de akor meg mondhatná..vagy nemtom mi lehet a baj...5letek?
2008. máj. 28. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki elég az a heti 1 alkalom is. Nem írtad, hogy hány évesek vagytok, de ha fiatalok, akkor lehet, hogy még nem is kívánja igazából a sok szexet. Ha nem tetszenél neki, akkor szerintem nem is járna veled, meg le sem feküdt volna veled egyszer sem. Úgyhogy szerintem nem erről van szó.
2008. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
23vagyok én... barátnöm 17
2008. máj. 28. 16:27
 3/6 A kérdező kommentje:
az oké hogy elég neki..de akkor én hogy tudnám megváltoztatni magam? mert kezd vitákba torkollni :( és én hibám de ez engem nagyon zavar...:(
2008. máj. 28. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az embert a kapcsolat teszi naggyá, melyben részt vesz, s a szerep, melyet felvállal. A kapcsolatot pedig az áldozat teszi naggyá, melyet meghoznak érte."


"A szeretet a másik ember vélekedésének, gondolatainak és álmainak tisztelete, együttérzés a hibáiban, és az az elv, hogy kisebb áldozatot hozunk azért, hogy neki ne kelljen nagyobb áldozatot hoznia."


Tehát voltaképpen ha elveszíted őt, csak akkor derül ki, hogy többet veszítettél-e, mint csak a szexet, és mással többet nyersz-e, mint csak több szexet...


Ha nem akarod annyira, csak szereted őt, talán ő is jobban fogja kívánni. Talán csak túlságosan akarod.

2008. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

olyan ritkán van, hogy két ember szexuális aktivitása pont szinkronban van. Úgyhogy a dolog alapból nem meglepő.


Deviszont.

Valószínűleg a heti egynél többre is volna kedve, csak ha te éppen olyankor közeledsz, amikor nincs kedve, akkor az jó 2-3 napra is akár elveheti a kedvét a dologtól. És ez persze hatványozódik.


Megoldási javaslat.

A régi jó öreg főjjön a saját levében kicsit tipp. Azaz vegyél erőt magadon és ne kezdeményezz. Ne is utalj a dologra. Sőt, ha ő kezdeményez, akkor hárítsd el. Mond, hogy most nincs kedved, majd inkább máskor (most fáradt vagy, fáj a fejed, megrándult a derekad stb. átlátszó kifogások). Nagyot fog nézni, az biztos. Rövid határidőn belül fúrni fogja az oldalát a kérdés, hogy ha eddig teljesen rá voltál izgulva a dologra, akkor most miért nem? kb. 90%, hogy hiúsági kérdést fog belőle csinálni. Új, meghódítandó emberként fogsz a szemében megjelenni.


Megjegyzés.

A módszer nem 100%, hogy működik. Lehet, hogy nem annyira erős a kapcsolat, hogy kibírja. De ebben az esetben talán jobban is jársz, ha vége.

2008. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szed esetleg fog-gátlót?mert nekem sajnos nagyon csökkentette a nemi vágyat, és lahangolttá tett, váltani is akarok másra. ha szed, akkor lehet mellékhatása.
2008. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!