Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonképpen mit is jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mit is jelent a szerelem?

Figyelt kérdés
Azt amikor két ember úgy tudja megbeszélni egymás gondjait, bajait, bánatát, örömét és dolgait mint azt aki senki mással nem tenné?
2009. dec. 27. 09:24
 1/8 anonim válasza:

Lehet ez is de lehet sok féle érzés is !!!

De ha te így érzed szerelmes vagy :)

2009. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet ez is szerelem, de ilyen egy barát is.

barátság... ezt is sokféleképpen érthetjük, a maiaknál azt látom, főleg lányoknál, hoyg könnyen mondják mindenkire, a barátnőm... aztán pár hét és mégsem az. nekem van ilyen barátom, de mint férfi nem érdekel, szóval mégsem vagyok belé szerelmes.

a szerelemnél azért előbb utább testi vonzalom is jelentkezik,minimum arra vágysz, hoyg átöleljen, hogy nézzen hosszan a szemedbe és megérintse az arcodat, és akkor nem akarsz bezsélgetni, csak élvezni a percet és azt, hoyg az a perc jóóó sokáig tartson

kivéve a plátói szerelmet, de mire azt megérhetjük már tudjuk milyen a szerelem, szóval szerintem az nem tizenévesen jön. ( általában)

2009. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Mi van az emberek között?... Maga nem tudja még, hányféle kapcsolat van. Az emberek négy-öt fogalommal gondolkoznak, van barátság,szerelem, rokonszenv, bizalom... De van más is, aminek nincsen neve.Van titkosabb és érthetetlenebb kapcsolat is, ami nem barátság, nem is szerelem, s mégis olyan forró és eleven, hogy nem lehet kitérni előle." (Márai Sándor)
2009. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a szerelem az, ha lefekszek valakivel, és miután végeztünk, nem idegesít a jelenléte.
2009. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szerelem egy önző dolog 2 ember közt .
2009. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szerelem pusztán a test kémiai reakciója!!
2009. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hmm mindenki másképp látja :S

(az én esetemben beszélgetünk olyan dolgokról is amikről mással nem, és olyanokról is amik már nem a barátságra utalnak, és én vágyom az ölelésére (remélem ő is az enyémre))

:D amúgy fiú vagyok ;)

2009. dec. 27. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
A vakság óceánja amibe belefulladsz
2009. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!