Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idô után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idô után nem mondható túl korainak összeköltözni egy párnak?

Figyelt kérdés
Hosszú a történetem... 14 Éves voltam, amikor született egy kislányom... Az apját kicsit sem érdekli, tehát nem voltunk együtt. Anyukámmal és a párjával éltünk tavaly júniusig (4. szülinapja elôtt egy hónappal jöttünk el). Anyámnál nem túl jó példát látott az ilyen férfi-nô együttélésre... Nemrég megismertem valakit, aki nem olyan, mint a többi, nem csal egy ostoba csitrit lát bennem azt hiszem... Jelenleg egy családok átmeneti otthonában élek a kislányommal, de már elejétôl kezdve ez a férfi ajánlgatja, hogy éljünk vele, kötözzünk hozzá... Ôt sokkal jobban zavarja, hogy hol élünk, mint engem. Szerinte nem nevezhetô az 'otthonunknak' az a hely... És egyre kevésbé érzem én is jónak... Sokat gondolkodom rajta, hogy még csak 2 hónapja ismerem, 3 hete járunk... az nagyon kevés idô és talán korai lenne... De talán mégis az lenne a jó megoldás. ... A gyerekeknek fôként... Neki is van egy kislánya... és nekem is ugye... Szerintetek? (Kérlek ne véleményezzétek, hogu ilyen fiatalon gyerekem van, én is tudom, hogy nem ez a legideálisabb kor gyermekvállaláshoz, korai volt, stb....)
2014. máj. 8. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon-nagyon korai.

Értem, hogy nem jó az otthon, miért nem próbálsz albérletbe menni? Ne alakíts ki függési viszonyt ilyen hamar...mondjuk azt inkább soha, főleg gyerekkel ne.

Nekem is van gyerekem, egyedül nevelem. Meg vagyunk, nem könnyű de ez legalább biztos. Én a saját keresetemből fizetem a lakást és ez akkor is meglesz ha elhagynak. Ne menj bele. Tényleg nagyon korai.

2014. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nekem is van keresetem, de kb semmire nem elég, ha albérletbe megyünk... Jó ahol élünk, csak bekerült közénk egy olyan 'család' is, aki kibírhatatlan számomra, hiszen kint ordítozik este, ocsmányul beszél/kiabál aztán meg az én kislányom nem mer aludni, sír éjjel, hogy fél...Mivel anyám is pont ez a primitív fajta és ugyan ezt csinálta csak mellé iszik is... Igazából már most is elég sokat vagyunk náluk... A kislánya is kedvel minket, mindig megkérdi, miért kell hazamennünk...:) Az enyém is kedveli ôket...
2014. máj. 8. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1. kommentálónak!

Lehet, h most minden rózsaszínnek tűnik, mert jött egy olyan férfi aki "más", de lehet pár hónap múlva megváltozik a véleményed és akkor már lehet, h késő, mert tőle fogtok függeni?! Így is elég korán lettél "felnőtt". Legalább most tanulj az előző hibádból és ne vidd bele ilyenekbe a gyermekedet!!!

2014. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

Lehet h végül minden jóra fordul, de én is korainak tartom.

Pár hónapot várnék vele.

Nem ideálisak a körülmények, de fog összeszorít és picit bír még.

2014. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont miatta próbálok jól dönteni és ezért kérdezek meg több embert is, hogy nehogy aztán a gyerekek szenvedjék meg, fôként ne az enyém.... Én is ez miatt nem merek belevágni, hogy mivan, ha nem mũködik? Hová mennénk? A szüleimre nem számíthatok, az utcára meg nem mehetek vele ... :/
2014. máj. 8. 09:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztosan kevés a pénz, mert az mindig kevés, de nem kell nagy kecót bérelni meg meg lehet fogni. De az biztos. És ha tényleg szétmentek? Hova mész a gyerekkel? Nem, ez túl korai.
2014. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ezaz! Ezért nem tudom mi lenne a helyes... És köszi annak, aki írt!
2014. máj. 8. 10:06
 8/9 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem csak akkor költözz hozzá, ha már alaposabban ismered, és meg tudsz bízni benne. Ehhez szerintem szükség lesz néhány hónapra legalább. Addig meg légy erős :) És értesd meg a pároddal, hogy miért van erre szükség.

Az sem mindegy, mi az ő története a lányával, mi lett a lánya anyjával stb.

2014. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ô egy 36 éves férfi, akit megcsalt a felesége. Nem volt elég neki, amit otthon megkapott és most egy másik férfival él... Néha-néha eszébe jut a kislánya, akkor elcibálja és én is láttam, hogy ez a kislányra nincs jó hatással... A kicsi most lesz három éves... Beszéltünk errôl és én mondtam is az apjának, hogy szerintem ez a baj, hogy rángatják a gyereket ide-oda és egyet éretett velem, de azt is tudom, hogy igazából nem sok közöm van hozzá... Bár a kislány már nem kívülállóként kezel, mert eleinte volt, hogy elkezdett ütni, mert adtam az apja arcára egy puszit vagy melléültem, aztán legutóbb már ô mondta, hogy kaphatok puszit, velem akart vacsorázni, engem hívott mindenfelé magával, együtt barátkoztunk meg a léggyel :D ... Bár persze én sosem leszek egyenrangú az anyukájával és pótolni sem tudom, ezt tudom... Bár néha 'apának' hív... :D
2014. máj. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!