Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit tegyek? Kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tegyek? Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek! Bár az érzés kicsit gyengült már de szeretem a barátnőmet(3 éve együtt vagyunk), de azt hiszem beleszerettem a legjobb "barát"barátnőmbe, akivel szintén bármit meg tudok beszélni! Ugyanazt érzem,mint a jelenlegi kapcsolatom elején mindezek mellett felhőtlenül boldog vagyok ha másik lánnyal lehetek és már akk is örülök ha az eszembe jut! A döntésemet az is nehezíti, hogy a másik lány számara tudom, hogy nem vagyok közömbös! Mit tegyek? 18/F
2009. dec. 26. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt fellángolásnak hívják. Valószínűleg, ha elhagynád a barátnődet a másik lányért, akkor kb 2-3 hónapig meglennétek, utána meg kereshetnél mást. Maradj a mostani barátnőddel.
2009. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ne adj fel egy 3 éves kapcsit egy olyanért, ami talán hónapokig tartana!!!! A barátnőddel már jól összeszoktatok a 3 év alatt, és ha szakítotok egy másik lányhoz, ízléshez, természethez, viselkedéshez, névhez, dátumhoz stb... kellene alkalmazkodnod!!!!!

20/L

2009. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Látom mindenki nagyon ellenzi a szakítást. De gondoljunk bele, hogy 18 éves és nem egy 30 éves 2 gyerekkel...Sztetek örökké tartana ? :D

Ezt amúgy neked kell eldönteni, de ha más lányok érdekelnek már én a helyedbe szakítanék.

2009. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! De mi van akkor ha a másik nem csak hónapokig tartana??? Viszont mi van ha tényleg hülyeség??? áááá Azért köszi!
2009. dec. 26. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Az s 1 variáció h az új bnővel sokáig együtt lesztek!de ha mégse akkor találz mást!fiatal vagy!túléled ha rosszul sül el!

de sztem előzör beszélj a mostani bnőddel,h nins minden rendben veletek, és ha ő is akarja próbáljátok megbeszélni!

vagy 1 hétig ne talizz vele és nézd meg h hiányzik e neked!

2009. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A probléma az,hogy hiányzik,de a másik lány legalább annyira hiányzik ha nem látom pár napig,mint a barátnőm!
2009. dec. 26. 21:50
 7/10 anonim válasza:
64%
szerintem meg adjál az uj csajnak is aztán vagytok együtt ameddig vagytok... ameddig fiatal vagy addig próbálkozz minél több helyen
2009. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szalmaláng
2009. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ha már egy 3 éves kapcsolat mellett, ilyeneken gondolkozol, nem hinném ,hogy igazán szeretnéd a barátnődet. Fiatal vagy, és sok barátnőd lehet még. Én a helyedben egy kicsit elvonulnék, mindkét lány elől, és gondolkoznék, át gondolnám az egészet, és elkéne döntened h melyik lányt szereted igazán... Remélem segített:)
2009. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat!
2009. dec. 29. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!