Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne csak egy szerető legyek?

Figyelt kérdés
Szóval... "összejöttem" valakivel, aki pár randi, majd szexuális együttlét után bökte ki, hogy van egy nője. Nagyon ledöbbentem, mert amikor még anno beszélgetni kezdtünk azt állította, hogy nincs senkije. Így átvert. Csak sajnos időközben beleszerettem. Így nem hagytam ott és azóta is összejárunk. Nem csak szexelünk !! Vannak egyéb programjaink is (pl. kutyasétáltatás). Ő egyébként 49 éves. Nincs gyereke és nem is házas. A nő 9 évvel idősebb nála, aki bevallotta neki, hogy nem akar vele többet szeretkezni. Szóval ez itt a problémája. Az előző nőjét is emiatt hagyta ott, azzal is, ahogyan ezzel 5 évig együtt volt. Na most... van külön lakásuk. Csak aludni szoktak egy házban. Ahogy észrevettem elég kevés időt töltenek egyébként együtt. Ha kb. heti 2 napba én is... meg mondjuk minden nap a kb. majdnem egésznapos kocsma is belefér. Na erről ennyit. Most jövök én ! Nem szeretem, ha szórakoznak velem. És nem is vagyok török, nem szeretnék senkinek sem a háremébe tartozni. Szóval... mit csináljak ? Hogy csábítsam el ? Hogy érjem el, hogy otthagyja azt a nőt, és engem szeressen ?? Kérlek... segítsetek !! A privát üzeneteket is megköszönöm !!!
2014. máj. 6. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ez tőled is függ, mert ha jóval fiatalabb vagy, pl 25, akkor nem fog komolyabban kezdeni veled. te is leírtad hogy azért van veled mert a feleségével nem tud szexelni és elhidegültek. mondjuk akkor nem tudom miért nem válnak el...
2014. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sehogy. bolond lennél vele maradni. hazudós vénember
2014. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

meg alkoholista


milyen nő lehetsz te??

2014. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én ? Csodálkoznál... mármint a tévedéstől.

Egy hülye amúgy, aki butaságokat csinál. Még sose voltam ilyen helyzetben még nem voltam. Mindenki azt tanácsolja, hogy hagyjam, de nem megy :=

2014. máj. 6. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Adok egy kötelet....
2014. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezért nincsen a rendes embereknek társa :D
2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!