Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férj és szerető? Egyik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj és szerető? Egyik az életem, másik pedig a szerelem.

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, gyerek nincs, kapcsolatunk elhidegült és már úgy érzem megszokásból vagyunk együtt. Nagyon jó ember és szeretem, mint a legjobb barátom. Viszont megismertem egy másik férfit, akibe úgy érzem beleszerettem, viszont ő távol van tőlem. Mikor leutazom hozzá boldog vagyok, de néha belém vág egy érzés mit keresek én itt és jönnék is haza, aztán ha hazaérek vágyom vissza..Most lenne egy lehetőségem, hogy lemenjek és ott éljek vele, eddig vágytam erre, de most mintha mégsem akarnám, vagy megijedtem tőle..Tudom sokan fognak mocskolni, de senki sem makulátlan. Várok véleményeket.

2014. ápr. 6. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Két szék közt a pad alá esnél,szóval maradj a férjeden.
2014. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg feldobni a férjeddel való kapcsolatod. Tedd fel magadnak a kérdést: mit tud az egyik, amit a másik nem?
2014. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerezz be egy ilyet : [link] es valaszd az egyiket..de ne mindkettot
2014. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy az nem megoldás, ha kifelé kacsintgatsz. Ha nem jó a házasságod, próbáljátok közösen megjavítani vagy váljatok el, de ez a se így, se úgy állapot semmire nem jó.
2014. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ördögi kör.:(

Ha dobod a szeretőd úgysem fogsz nyugiban maradni,ha elválsz akkor is kötni fog valami a férjedhez,alap hogy egy lelkiismeretfúrdalás az örökké benned marad.Te tudod mi lenne a jobb választás.Ha őszintén elmondod a párpdnak mi a helyzet,talán ő majd hoz egy döntést.

2014. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem egy hülye mondás az a szöveg, hogy ha "egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba." Nos nálad a lényeg az, hogy a férjedet már lényegében nem is szereted úgy. Összegezd az éveiteket, az emlékeiteket, a közös álmaitokat, hogy mi mindent tettetek eddig egymásért, gondolj bele, hogy jutottatok el a házasságig, és gondolkozz el azon, hogy mit tennél meg érte azért, hogy mellette maradj. Ha úgy érzed, ez teljesen kihűlt és az a másik férfi meg tudna adni neked mindent, amit a férjed nem, akkor lépj tovább.


Viszont.

A megcsalás aljas dolog. Ha férjezett nőként úgy érezted, hogy nincs súlya annak, amit teszel (legalábbis nincs annyira, hogy ne tedd) akkor valószínűleg ott vesztetted el a férjedet, ahol megismerted ezt a másik férfit. És ebben az a szomorú, hogy a férjed még csak nem is tudja... Nem is sejti, hogy elvesztett téged.


Nem lett volna sokkal szív-kímélőbb, ha ehelyett elkezdesz dolgozni a kapcsolatodon, vagy nyíltan elmondod, hogy már nem érzel úgy, mint régen? Most így sokkal fájóbb lesz minden... Mindenkinek.

2014. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a férjem tudja, hogy már őt nem szeretem úgy és azt is, hogy beleszerettem másba. De nem akarja elfogadni, nem akar elengedni, igyekszik úgy tenni mintha minden rendben lenne. Valamint nagyon sokat zsarolt is lelkileg, hogy ne hagyjam el és én nem is tettem, mert mindig visszamentem, hazamentem hozzá....
2014. ápr. 6. 15:48
 8/8 anonim válasza:
Képzeld magad a férjed helyébe, aki még mindig nagyon szeret, és ragaszkodik hozzád, talán hűségesebb is, boldog veled, és azzal kell szembesülnie, hogy ez nem elég neked, mert a háta mögött csalod, és még el is akarod hagyni.. Kicsit önző vagy, hogy a saját érzéseidre koncentrálsz, hogy neked jó legyen, és figyelembe se veszed a férjed érzéseit . Legalábbis nekem idáig így jött le.
2014. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!