Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha nem a megunas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha nem a megunas miatt hanem a kivancsisag miatt csaljak meg a parjukat valamennyien? Ebben az esetben mi a teendo?

Figyelt kérdés

mondjuk azt h nagyon szeretem a baratom ,o is engen, de fiatalok vagyunk es kivancsi...masfel eve jarunk es amirol tudok az 5ik honapban lefekudt egy csajjal, persze megbanta de a kivancsisagra fogta.

offokat nem kerek


2009. dec. 26. 16:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"na es ha"*


velemeny?

2009. dec. 26. 17:13
 12/15 A kérdező kommentje:

ja es megvalami, ez nem most derult ki!hanem ra egy napra

csak itt olvasgattam es elgondolkodtam...aztan gondoltam kikerem a velemenyetek

2009. dec. 26. 17:14
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon korrekt a sràc, hogy felvällalta fèlrelèpèsèt ès ha törödik veled è csak veled, akkor minden ok, DE!!!!!! Ha mèg egyszer elöfordul, akkor fäj, nem fäj, viszlät!!! Tapasztalatbol mondom, aki többször fèlrelèp az nem fogja abbahagyni.... ès csak egyre durväbb helyzeteket kell majd ätèlned, ha nem vältasz. Remèlem nem ìgy lesz!
2009. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
koszike a valaszokat >:D< :*
2009. dec. 26. 17:38
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja tényleg nagyon korrekt a srác, fogta amije van és félrekúrt. Hát apám, én ilyen korrekt embert még nem láttam!!XDDD

Egyébként meg Kérdező, ha annyira nem érdekelne meg annyira megbocsátottál volna neki, ahogy mondod, akkor nem tennél fel ilyen kérdéseket és nem lennél kíváncsi mások véleményére. Szerintem.

Meg ha egyeseket az sem érdekel, hogy csalják őket (kár többször is vagy folyamatosan stb...)... Ki tudja miket szed össze a sok r*banctól. Ha részletekbe megyünk: hiába használnak óvszert (HA használnak, aki csaló az simán tud hazudni ebben is...) lehet előtte hozzádörzsöli vagy orális szexnél is ugyanúgy el lehet kapni bármit. Úgyhogy ez nemcsak erkölcstelen és gusztustalan, hanem veszélyes is. Jaaaa és nem utolsó sorban megalázó. Mit gondolhatnak rólad az emberek. Naiv kis papucs, aki hagyja magát lealázni és bármit meg lehet vele tenni. Meg szerintem ez nem szerelem. Ha szeretek valakit nemcsak akkor szeretem, amikor velem van és törődhetek vele. Hanem akkor is, amikor megcsal és másba rakja bele és ott élvezkedik a csajjal. Szóval az ilyen szerintem nem igazi szerelem, kíváncsiság ide vagy oda. Ez van. Ettől függetlenül még törődhet veled...


Bocs ha kemény voltam, de nekem ez a véleményem. És nem, nem csalódtam vagy ilyesmi, nem ezért írtam amit írtam, hanem mert véleményt kérdeztél:D

2009. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!