Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha a barátod alacsonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a barátod alacsonyabb lenne mint te?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok...Új pasim van, aranyos kedves, régóta ismerjük egymást. Egyetlen gondom hogy eddig állandóan magas izmosabb vagy legalabbis nem sovány pasijaim voltak....erős kéz stb...Most az a helyzet hogy bár ennyire menő és jó pasim még nem volt engem zavar hogy magassarkúban már én vagyok a magasabb és mivel nem vagyok egy nádszáll vékony csaj kicsit furcsa nekem a helyzet. Ne értsetek félre van rajtam kb 6 kg folosleg de alapbol magas is vagyok. Ő szeret szoliba járni, finomak a kezei, és bár tornázik meg izmos nekem mégis olyan nem hozzámvaló.....olyan fura az egész szex közben is...nagy van neki, hosszu de inkább vastagabb lenne...Úgy érzem jobban illene egy kis törékeny lányhoz, hozzám meg egy nagydarab fickó aki mellett én is törékeny kiscsajnak érezhetném magam.....kb 1 hónapja vagyunk együtt lehet csak meg kell szoknom hogy ő ilyen?Nem tudom...Mit tegyek? Amugy 10 év van köztünk
2009. dec. 26. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szereted? Mert akkor nem érdekelne nem veszel, magassarkút és kész amúgy háát nemtudom te érzed... Nekem nem lenne baj vennék magassarkút mikor nincs velem osztán kész :D
2009. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

21/F


Volt h én voltam az alacsonyabb, de egyáltalán nem zavart ez minket, mert szerettük egymást, és kész.

Én úgy veszem észre h itt több dolog is zavar, nem csak a magasság. Elég sok köztetek a különbség. Ez lehet jó is, meg rossz is. Az ellentétek vonzák egymást, de az is lehet h nem bírnak meglenni egymás mellett.


Gooombaaa

2009. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom kb olyan magas mint én, talán egy kicsit alacsonyabb. engem az sem érdekelne ha feleakkora lenne mint én mert szeretem és ez a lényeg. magassarkút nem nagyon hordok emiatt, de ki bánja. az a lényeg hogy vele lehetek.
2009. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem határozottan zavarna..


Figyelj, annyi érvet hoztál fel ellene, hogy szerintem te valójában nem is akarod ezt a kapcsolatot, mert nagyon bizonytalan vagy.


Csinálj amit akarsz, de szerintem adj még egy kis időt magadnak, hátha megszokod.

2009. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem zavarna, ha alacsonyabb lenne...

de a soványság egyáltalán nem zavar :)

20/L

2009. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm fél fejjel magasabb a barátjánál, és még nagyobb darab is. sokan kinézik őket de nem törődnek vele, jól megvannak együtt és boldogok. januárban lesznek együtt 1 éve.
2009. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted ne a magasságát nézd
2009. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha igazan szeretném nem zavarna de ha 1 átlag pasiról van szó zavarna h kisebb nálam.
2009. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vicces, de pár hónapja, ugyanezt a kérdést tettem fel én is! Teljesen ugyanez a sztori....:)Már nem vagyok együtt a pasival és jobb is így, nem éreztem mellette magam nőnek, jobban örültem, ha inkább otthon maradunk és nem megyünk az utcára.....Én nem tudtam megszokni hogy alacsonyabb...
2009. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem igen, bármennyire is szeretem. 180 centi magas vagyok, két alacsonyabb barátom volt eddig, az elején úgy indultunk, hogy nem fog zavarni bennünket, erősebb a szerelem. Az elsőben alacsonyabb is volt a fiú pár centivel, ott engem kezdett előbb zavarni a dolog. A másodikban egyforma magasak voltunk, ha én teljesen lapos cipőben voltam (amúgy magassarkút hordok, furcsa volt a lapos, fájt is a lábam, de gondoltam nem baj, vállalom érte) ott ő kezdte tenni a megjegyzéseket egy idő után, amitől egyre rosszabbul éreztem magam.

Tudom, hogy nem válogathatok nagyon, de azóta nem merek alacsonyabb fiúval kezdeni. (A mostani barátom 190 centi:))

2009. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!