Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy nem fog a fejemre nőni. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval. Mind a ketten elmúltunk már 20 évesek, de még alig ismerjük egymást, és a fiú olyanokkal bombáz, hogy találkozzunk minél előbb, meg sms-t ír, mióta csak megadtam neki a számát és folyton keres msn-en. Én még nem akarok ennyire előre szaladni, hogy kitálaljam neki minden pillanatomat, amit eltöltök, de valahogy rossz érzés kap el, amikor csak rámír. Fáraszt, nem akarok vele beszélni minden nap. Egyáltalán érdemes ezt erőltetni?
2009. dec. 25. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni Vele. Ne úgy, hogy megsértődjön... Ne úgy, hogy beidegesedjen. Ha pedig kezd sok lenni, szólj rá. :) Én is néha ilyen vagyok, mert lelkesedem barátnőmért. És hidd el, ha szólsz Neki, akkor visszafogja magát.
2009. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú már megfojtott téged.

Szerintem ez egyre rosszabb lesz, legalábbis hosszútávon.

Vagy beszélgess el vele, h változtasson vagy pedig azonnal vess véget a dolognak, mielőtt késő lesz (úgy értem egyre kellemtlenebb, még a végén neked lesz lelkiismeretfurdalásod)

2009. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

netán szerelmes lett beléd?

ha még nagyon a kezdeteknél vagytok inkább most vess véget ne később legyen belőle nagyobb fájdalom!

2009. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat ezt muveltem en is a volt csajommal igaz 2 napig jartunk igaz nem allandoan kerestem de akkor is csak azert mert nem vette fel a telefont ....

Hat meg kenne neki mondjad ne csinald ugyan azt amit az en volt baratnom:)

Hogy nem szolsz semmirol h mi zavar legy oszinte vele monnd meg ha zavar, nekem nem mondta meg csak ugy elhagyott.... az igazsagott is haveromtol hallotam meg az igazi okott...

2009. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. majd finoman megmondom neki, hogy egy kicsit szüneteljünk, vagy írjon kevesebbet, mert nem csak miatta élek! még egyszer köszi! :)
2009. dec. 26. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!