Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szakítani amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani amíg szeret, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon "sajátos" a kapcsolatunk. 18 éves,de nagyon gyerek. Egy ágyban alszik az anyukájával, és a családja NAGYON befolyásolja. A következőket kell tudni:

2 és fél éve vagyunk együtt. Már a kapcsolat elején is az volt, hogy csak iskolában a szünetekben voltunk együtt, iskola után általában haza kellett mennie. Még a szombat volt a miénk. Az anyukája ha azt mondja, menjen haza, Ő megy.

Én rengeteget hisztiztem emiatt, mert ezt nem tartottam normálisnak, és több kettesben töltött időt igényeltem. Hát, az eredmény, hogy majdnem szakítottunk. Elhatároztam, hogy megváltozok. Nem hisztiztem, vizont ezzel párhuzamosan Ő változott meg. Egyre ridegebb lett velem, majd dobott, de rájött, hogy hibát követett el, és azóta már harmonikusabb a kapcsolatunk. VISZONT:

Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Lelkiekben NAGYON passzolunk, de egyre jobban úgy érzem, kihasznál. Ha nincsenek otthon a szülei, 11re hív át hozzájuk szombatonként, hogy több dolog lehessen köztünk. Ha otthon vannak, délre.

Ma is végzett az iskolában, lett volna 20 perce amíg jön a vonata, erre közli, hogy nem tud megvárni engem mert sietnie kell.

SZombatonként ha átmegyek mindig "hétkor küld haza", hogy utána még játszhasson meg pihenhessen.

Nyáron heti kétszer találkozunk(úgy, hogy 20 percre lakunk egymástól).

Sétálni nem megyünk, egész nap otthon ülünk. Én már mindent megpróbáltam.

Viszont amíg azt érzem szeret, nem tudok elszakadni. Nekem Ő most hatalmas támasz az életembene gy családi dolog miatt. Viszont emberileg egy senkinek érzem mostmár magamat.

Nem látom a kiutat, ki volt már ilyen kapcsolatban? És hogy találta meg a megoldást?

AKárhányszor mondom neki, hogy ha nem szeret legyen vége, mondja meg, mindig azzal jön, hogy imád...


2014. ápr. 25. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kuka. És az ilyennek van barátnője?:D
2014. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen. EMberileg egy nagyon kedves ember, még ha gyerek is, ilyen tisztaszívű embert keveset láttam még, ezért is szerettem bele...

Csakhát nem tudok kilépni. Amikor szakított velem egyszer, pánikrohamot kaptam. AKárhányszor összeveszünk, nagyon rosszul vagyok, múltkor már írt fel orvos gyógyszert, olyan rohamot kaptam, de nem szedtem be. Ez nehezíti a helyzetem.

2014. ápr. 25. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

ja, ilyennek van barátnője...


...de csak olyan, mint amilyen a kérdező

2014. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

de most erre mi okosat lehet mondani?

max eltudod neki mondani a gondjaidat ismét. vagy lesz változás vagy nem. s vagy tűröd ezt kitud meddig, vagy nem. am az se jó,ha h téged dobnak. a szakítás fáj. ezen mindenki átesik. szenvedsz, majd szépen lassan továbblépsz. neked kell tudni,medig bírod a jelenlegi helyzetet. de ha nem jó, s semmi változás sincs hiába próbálkozol..akkor túl sok értelme annak sincs h benne maradj egy ilyenbe

2014. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!