Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előre van okom aggódni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre van okom aggódni? Nem tudom miért, de nagyon idegesít ez.

Figyelt kérdés
Ma este megyünk barátommal (11 hónapja vagyunk együtt) egy születésnapi buliba, és ott lesz az exe (a pasijával). Már több mint egy éve szakítottak, azóta nem is beszéltek, nem is találkoztak. Valamiért engem mégis zavar... nem fogok jelenetet rendezni, meg semmi ilyesmi... szerintetek elmondjam a barátomnak, hogy ott lesz a csaj? Ha legalább előre tudja, akkor megérti majd, miért leszek olyan, amilyen...
2014. ápr. 25. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki, lehet el se akar majd menni.
2014. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Isten ments, hogy megoszd félelmeidet és aggodalmaidat életed párjával!!!!

Tudvalevő, hogy a hosszú kapcsolat alapja a titkolózás és a mellébeszélés. Ezért azt javaslom, hogy azonnal verd be a hisztis durcát, Amikor kérdezi, hogy mi a baj, csak annyit felelj "Semmi!", ez minden férfi estéjét feldobja.

2014. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ezt teszem majd... csak fájdalmas lesz látni az arcát, meg ezt elmondani... nem szoktunk ilyenekről beszélgetni, és azt sem tudja, hogy én tudom, ki az exe...
2014. ápr. 25. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg levegőnek nézni. Mégis mit csinál? Odamegy a pasidhoz és megszexeli?:D
2014. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt ne mond el, hogy téged zavar. Meg ha ott lesztek is a barátodra koncentrálj és pont. Lehet jobb lenne elmond, hogy ne ott érje a hideg zuhany, mert szerintem mindenkinek fura látni az exét sok idő után, főleg ha nem is beszéltek (sajét példa) szóval szólj, de te ne hisztizz. legyél elbüvölő és kedves. Veled van 11 hónapja ez nem lehet véletlen. :P
2014. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!