Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, változtat valamin, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, változtat valamin, ha a lány művészkedik?

Figyelt kérdés

lány vagyok, festek, írok, zenélgetek és nem tudom, hogy esetleg ez ijesztő-e a fiúknak/férfiaknak...

De egyébként nincs rám írva, hogy földönkívüli, elvont MŰVÉSZ lennék, csak ha vki belép a szobámba, lát idézeteket, pár rajzot és egy gitárt.

ilyen lányokat kerülnétek?


2009. dec. 23. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A festés nem zavar. Az írásba még esetleg segítenék is. A zenélés... én meg énekelek szóval bírnám :D
2009. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs gond, Kedveském.
2009. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi^^
2009. dec. 23. 19:54
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Hozzám jösz feleségül?:D
2009. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Reméljük szőke vagy... Kék szemekkel.
2009. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
vegyél fel msnre :D
2009. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
tényleeeg?:D
2009. dec. 23. 20:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs kedved picit zaklatni, mailben? Csak mert van egy olyan érzésem, hogy ismerlek. :) Feltéve, ha 14 éves vagy. :D
2009. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen lányt messzire elkerülném.

Egyszerűen azért, mert semmi közös nem lenne bennünk. Én gyakrolatias vagyok, két lábbal a földön, racionális, és a művészetet nem tartom valami nagy dolognak (annak ellenére, hogy festettem 5 évig nemis rosszul)...és az ilyen lányok valamilyen szinten akkor is elvontak.

A rajzok nem idegesítenének.

A gitár sem - csak közhelyes, és minden 2. ember azzal szaladgál, mert ez adja neki a művészember feelinget.

Az idézetektől falra mászok.


Na mindegy, tényleg, semmi bajom a művészekkel, csak annyira divat lett, hogy az már sok. Elég a sok művészből.


Személyes véleményemet írtam csak le.

További szép napot.

22/f (csak azért, hogy nem egy tizenéves fiúcska írta le a véleményét)

2009. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

22 éves fiú: a "művész feelinget" nem hiszem, hogy az eszköz (jelen esetben gitár) adná.

és aki folytat ilyen tevékenységet, az ettől függetelenül áll/nem áll két lábbal a földön.

de köszi a véleményedet ^^

2009. dec. 24. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!