Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi kelti fel legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi kelti fel legjobban 1 fiúban a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
én 1 17 éves srác vagyok szégyenlős vagyok nem iszok nem cigizek nem járok bulikba/discoba sot eggyáltalán nem vonz ez a stílus (motoros találkozók jöhetnek) humoros vagyok és mások szerint kedves,1 átlagos fiu vagyok aki szeret hulyulni barátkozni ,de mégsem jon soha ossze igy nézek ki [link] irjatok mar le hogy mi a gond a külsőmmel
2009. dec. 23. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
tanulj meg először írni, aztán leírom. amúgy ne rakosgasd fel más képeit.
2009. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfiban nem a külső az egyetlen döntő dolog, hanem hogy mennyire viselkedik férfiasan, mennyire magabiztos, határozott. A kisugárzás a lényeg, azt pedig egy képből nem lehet leszűrni. A kisugárzás alapja pedig az önbizalom, ezt kell fejlesztened. Higgy magadban!
2009. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Növeszd meg a hajad, válts stílust, inkább elegáns felé. Értékelendő, h. nincsenek káros szokásaid, viszont ha nem jársz közösségbe nem sok esélyed van az ismerkedésre.
2009. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az arc,a szemek. A többi annyira nem érdekel, csak ne öltözzön úgymint egy b*zi, vagy mintegy emó..

Nekem a 2 véglet jön be, a kopasz és a hosszú haj. :) Érdekes..

Szóval így a képen(ami sajna elég homályos), egyből az "fogott meg" hogy majdnem kopasz vagy, és ez előny. Aztán néztem az arcodat, szerintem aranyos. Nincs veled semmi baj, egy kis önbizalom kéne meg nyitottság. Ismerkedj, beszélgess. Motoros találkozók jó helyek erre. ;)

21/L

2009. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs a külsőddel. Az, hogy szégyenlős vagy...na az már hátrány. Nyiss az emberek felé, próbálj kezdeményezni.

Különben ha kedves meg humoros is vagy az azért elég jó. Szóval fel a fejjel! :)

(motoros találkozókért plusz pont, helyesírásért mínusz, de nem akarlak bántani:) )

18/L

2009. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem mostanában 3 srác fogott meg:

1.-nek maga a személyisége, meg hogy még értelmes is, tehát van esze, a külső nála nem keltette fel első benyomásra a figyelmem, de amúgy azzal is eléggé rendben van. :)Szóval nála a belsője, a stílusa.

2. srácnak a mosolya. Na jó, ő k*rva jól néz ki, a mosolya meg egyenesen ááh. :D Vele nem beszéltem sajnos.

3. pasi. Na ő meg teljesen más külsőleg: tetkós, pirszinges( van vagy 3 is az arcán), a haja is extrém, az a középen felzselézett. Külsőre egyáltalán nem az a típus, aki megfog. De nagyon jó arc, jópofa srác, szal nála is a személyisége fogott meg, tök jó fej.


Szóval szerintem a személyiséged építsd, és igen, egészséges önbizalom az legyen meg.

18/L

2009. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csáó Balázs
2009. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
te kivagy????
2009. dec. 24. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!