Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert az vonz a legjobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert az vonz a legjobban, aki mar elerhetetlen szamunkra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz egy cseppet sem.
2011. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valaha a tiéd volt,akkor azért kell neked,mert lezáratlannak érzel valamit vele kapcsolatban.Tehát a kérdéseidre titkon választ várnál.Úgy érzed ismered őt,lehet így is van,de a néhány kellemes élmény,emlék miatt úgy érzed,hogy bíznod kell benne,hogy lesz még valami.


Ha sosem volt a tiéd,akkor pedig csakis a beleképzeld dolgok miatt kell.

2011. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ugy,lehetett volna az enyem,nem kepzelt dolog,de hibaztam es az ara nagy volt.
2011. nov. 22. 10:07
 4/8 Walk With Me ***** válasza:
36%
Egó. Nehogy már ne legyen az enyém, nehogymár másé legyen. Kihívás, aminek a tárgya egy trófea (az illető személy). Eléggé undorító egy dolog, dehát mennyiünkben ottvan ez... :(
2011. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso valaszado :Nem ilyesmirol volt szo,nem ertetted meg a temat,de lenyegeben,mindegy,valtoztatni ugysem lehet mar a tortenteken !
2011. nov. 22. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
engem sem vonz, a környezetemben van egy pár olyan ember, hogy kell neki valaki, állandóan azér vergődik, aztán ha rámosolyog a szerencse és megkapja akkor meg elbassza, én ezeket barmoknak hívom...
2011. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszeru ez szerintem,hogy fekete vagy feher,szamitanak a korulmenyek is,persze fogalmazni sokfele kepen lehet,tobbek kozott civilizaltan is !!!
2011. nov. 24. 06:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Na de attól is függ mi azaz elérhetetlen. Ha párkapcsolatban van? Nem vonz. Meleg? Nem vonz. Nagy a távolság? Talán. Soha nem láthatom? Nem vonz. Más típust szeret mint amilyen vagyok? Nem vonz. Ellentétek vagyunk? Talán, de nem biztos és mivel ellentétem nem is jönnénk ki így nem hinném, hogy vonz. Szóval egyedül ami igazán vonz azaz illető és nem az elérhetetlensége. Engem nem vonz mint téged.
2011. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!